مرگ تاجرانه

24,000 تومان

کتاب مرگ تاجرانه از سلسه کتاب های حیات طیبه ، موضوع شهید و شهادت را در کلام رهبر معظم انقلاب اسلامی مدظله العالی بیان می کند . همچنین کتاب حاضر مشتمل بر رهنمودهای ایشان به مسئولان ، خانواده های معظم شهدا و اقشار مختلف در این زمینه است .

تعداد:

آخرین موجودی

کتاب مرگ تاجرانه در شش فصل چیستی شهادت ، ویژگی های شهیدان ، آثار شهادت ، وظایف ما نسبت به شهیدان ، خانواده های معظم شهدا و شهدای خاص و برجسته توسط انتشارات انقلاب اسلامی تهیه و تدوین شده است .

بخشی از این کتاب را مطالعه بفرمایید :

فصل چهارم :

وظایف ما نسبت به شهیدان :

بزرگترین خیانت به یک ملت این است که کسانی بخواهند با ابرهای تبلیغات ، جلوی خورشیدهای فروزانی که زندگی و تاریخ ملت را روشن می کنند ، بگیرند . امروز هرکس که نام شهدا را کوچک بدارد و حرکت عظیم شهادت در کشور ما را که به وسیله جوانان عزیز ما در آن دوران اتفاق افتاد نادیده بگیرد و تحقیر کند ، به تاریخ این ملت خیانت کرده است . ارزش مجاهدت ، مقام والای شهادت ، از جمله چیزهایی بود که به وسیله عناصری ، کسانی ، دستهایی ، زیر سوال رفت . جهاد را زیر سوال بردند ، شهادت را زیر سوال بردند . این ، یکی از شاخصها است ؛ باید برجسته شود . احترام به شهیدان ، احترام به جهاد و مجاهدان بایستی جزو بخش های برجسته پرچم جمهوری اسلامی قرار بگیرد . جمهوری اسلامی به جهاد و شهادت شناخته می شود . حوزه باید حق عظیم انقلاب و امام و شهدا و نفوس طیبه ایثارگران را همواره به یاد داشته و ارزشهای انقلاب را به مثابه راز تجدید حیات ، در خود حفظ کند و به کسانی که جاهلانه یا مغرضانه می خواهند آن را به سمت هدف های استکبار بکشانند ، میدان ندهد .

جدول اطلاعات مقادیر
موضوع شهادت
انتشارات انقلاب اسلامی
تعداد صفحات 269
شابک 978-600-8218-37-1
وزن 312
شماره کتاب شناسی ملی : 5100921
جلد نرم
قطع وزیری
chat نظرات (0)
امتیاز
(0 امتیاز)
فعلا نظری از طرف مشتریان وجود ندارد.