0 رای   - 

مستر کرونا

کتاب مستر کرونا نوشته ی مهند العاقوس می باشد که توسط علیرضا سبحانی نسب با توجه به فرهنگ ایرانی بازنویسی شده است . اثر حاضر داستان سفر ویروس کرونا به ایران را با به کارگیری قوه تخیل برای گروه سنی ب و ج روایت می کند . نقاشی های جذاب کودکانه ی کتاب توسط ایلیا تکریشفیلعی طراحی شده است .
موجود
120,000 ریال

کتاب مستر کرونا توسط انتشارات جمال در 24 صفحه رنگی تهیه و منتشر شده است .

در اثر پیش رو نویسنده سعی کرده است که با شرح داستان واقعی - تخیلی سفر ویروس کرونا از سیاره ی بسیار دور به کشور ایران با هدف مبارزه با واکسن جدیدی که توسط دانشمندان ایرانی اختراع شده است ، کودکان را با این ویروس منحوس آشنا کند و به طور غیر مستقیم راه های پیشگیری  و کنترل ویروس را به آن ها یاد بدهد .

تصاویر بسیار جذاب کتاب که با متن داستان هماهنگی لازم را دارند و توانسته است ذهن کودک را با ویروس آشنا کند ، توسط ایلیا تکریشفیلعی طراحی شده است .

یکی از نکات مثبت اثر پیش رو این است که در صفحه ی آخر کتاب نظرسنجی درباره ی ویروس کرونا آمده است که کودک با جواب دادن به آن می تواند احساس خود را نسبت به ویروس کرونا بیان کند .

" مقدمه "

بچه ها ! کویید نوزده هستم . دوستانم مرا « مستر کرونا » صدا می کنند . این کتاب ماجرای جالب زندگی من را برای شما حکایت می کند . امیدوارم از خواندن قصه زندگی من لذت ببرید .

" بخشی از متن داستان "

" صبح روز بعد ، مستر کرونا با شنیدن صدای بی سیم فرمانده از خواب پرید .

- بله فرمانده به گوشم !

- قهرمان کرونا ! فراموش کردم به تو بگویم ، دستگاه های امنیتی ایرانی ها خیلی قوی هست . ورود به آزمایشگاه بسیار دشوار است . تو خیلی باید مواظب باشی !

- چشم فرمانده ! حواسم جمع جمع است .

مستر کرونا تسلیم نشد ؛ مرتب نقشه جدید می کشید تا هرجور شده خودش را را به داخل آزمایشگاه برساند .

یک دفعه با خودش بلند بلند گفت : فهمیدم . باید راهی پیدا کنم تا وارد بدن یکی از اعضای خانواده دانشمند شوم . اینجوری به راحتی وارد آزمایشگاه می شوم . خب از کدام شان شروع کنم ؟ اهان ! سارا دختر کوچک خانواده ، بهترین طعمه ی من است . "

صفحه ی 12 .

سایر مشخصات محصول

وزن : 54 گرم
شابک : 9789642028405
مولف : مهند العاقوس
انتشارات : انتشارات جمال
تعداد صفحات : 24
موضوع : داستان بیماری های ویروسی
جلد : شومیز
شماره کتاب شناسی ملی : 6246307
قطع : خشتی
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها