برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

مقنعه

فیلتر توسط
ناموجودSold out
12,000 تومان
با زیرشالی می توانید موهای خود را بپوشانید . زیر شالی ها برای انواع شال و روسری های ضخیم و شفاف مناسب می باشد . کلاه حجاب  از لیز خوردن شال و روسری جلوگیری می کند .
ناموجودSold out
40,000 تومان
مقنعه مهمانداری مناسب برای همه سایز صورت هست . شبیه مقنعه ساده با کش ، سر می شود و در جلوی محصول دو نوار پهن آزاد است که با قسمت هدبند مقنعه ست می باشد که به وسیله حلقه روسری موجود جمع می شود و کاملا حجاب مقنعه را دارد .
ناموجودSold out
40,000 تومان
هدبند یکی دیگر از مکمل های حجاب می باشد که بخشی از پیشانی و جلوی مو را پوشش می دهد . هدبند نخی ویسکوز دارای جنس اعلای است که آستر هدبند است و با گیپور جنس خوب پوشیده شده است .
ناموجودSold out
5,000 تومان
هدبند یکی دیگر از مکمل های حجاب می باشد که بخشی از پیشانی و جلوی مو را پوشش می دهد . هدبند نخی ویسکوز دارای جنس اعلای ویسکوز است که هیچ گونه طرحی ندارد و ساده است . ین محصول به مقدار کمی کش می آید .
ناموجودSold out
40,000 تومان
مقنعه بلند از جنس کرپ و ویسکوز در رنگهای بسیار متنوع
ناموجودSold out
17,000 تومان
این مقنعه ترکیبی از دو مقنعه می باشد که در قسمت زیر مقنعه زیر شالی رامش قرار دارد و در قسمت روی آن مقنعه بیتا قرار می گیرد که در رنگها و طرح های بسیار متنوعی تولید می شود
ناموجودSold out
13,500 تومان
از مدلهای پر طرفدار در بین قشر جوان بشمار میرود .
ناموجودSold out
18,500 تومان
مقنعه لبنانی یا وفا یکی از محبوب ترین و شکیل ترین مقنعه های فروشگاه حجاب اسوه می باشد.
ناموجودSold out
20,000 تومان
مقنعه وفا یا مقنعه لبنانی یکی از پرفروش ترین و شکیل ترین مقنعه های فروشگاه اینترنتی اسوه می باشد . مدل مقنعه وفا شبیه به مقنعه ساده است .جنس مقنعه وفا کرپ است که دارای رنگ بندی نیز هست .

خانه

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم