0 رای   - 

من حضرت زهرا ( س ) را دوست دارم

کتاب من حضرت زهرا ( س ) را دوست دارم ، سومین جلد از مجموعه کتاب های من اهل بیت ( ع ) را دوست دارم می باشد که توسط غلام رضا حیدری ابهری برای گروه سنی ب و ج نوشته شده است . اثر حاضر زندگی نامه ی حضرت زهرا ( س ) را به شکل کوتاه و روان روایت می کند و کودکان و نوجوانان را با تاریخ و سیره و سخنان ایشان آشنا می کند .
موجود شد خبرم کن !
نا موجود
100,000 ریال

کتاب من حضرت زهرا ( س ) را دوست دارم کاری از  انتشارات جمال است که توسط حجت الاسلام غلام رضا حیدری ابهری در 23 صفحه ی رنگی نوشته شده است .

اثر حاضر سومین جلد از مجموعه چهارده جلدی من اهل بیت ( ع ) را دوست دارم است که بر اساس یکی از بهترین روش ها برای معرفی شخصیت های مذهبی نوشته شده است . در این روش تنها به جنبه های تاریخی زندگی این شخصیت ها بسنده نمی شود ؛ بلکه در کنار توجه به جنبه های تاریخی ، مقام معنوی ، سبک زندگی ، افکار  و اندیشه ها و سخنان آنان نیز متناسب با مخاطب کودک و نوجوان مورد توجه قرار می گیرد . قرآن کریم نیز همین روش را برای معرفی انبیا و اولیا به کار می برد .

تصاویر کودکانه و جذاب کتاب که با متن داستان سازگاری دارد ، توسط کوثر و مهناز رضایی طراحی و رنگ آمیزی شده است .

کودکان و نوجوانان می تواند با خواندن این کتاب پرمحتوا ، با شخصیت و کمالات و ویژگی های رفتاری و اخلاقی بانوی کرامت ، فاطمه زهرا ( س ) آشنا شوند و سخنان ایشان را آویزه ی گوش کنند و به آن عمل کنند .

" بخشی از متن داستان "

با آنکه حضرت محمد ( ص ) فرمانروای مسلمانان بود ، اما دخترش فاطمه ( س ) ، زندگی ساده ای داشت و مانند مسلمانان دیگر زندگی می کرد . او در خانه ای خشتی و کوچک و با وسایلی بسیار کم و ساده زندگی می کرد . فاطمه ( س ) مثل دیگران غذا می خورد و لباس می پوشید و حتی ساده تر از مردم بود . اگر کسی به مدینه می آمد و خانه ی فاطمه ( س ) را می دید ، باور نمی کرد که آن خانه ، خانه ی دختر پیامبر ( ع ) است .

صفحه ی 13 .

سایر مشخصات محصول

وزن : 52 گرم
شابک : 9789642022533
مولف : غلامرضا حیدری ابهری
انتشارات : انتشارات جمال
تعداد صفحات : 23
موضوع : داستان های مذهبی
جلد : شومیز
شماره کتاب شناسی ملی : 3425060
قطع : رقعی
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها