0 رای   - 

من حضرت محمد ( ص ) را دوست دارم

کتاب من حضرت محمد ( ص ) را دوست دارم ، اولین جلد از مجموعه کتاب های من اهل بیت ( ع ) را دوست دارم می باشد که توسط غلام رضا حیدری ابهری برای گروه سنی ب و ج نوشته شده است . اثر حاضر داستان زندگی نامه ی حضرت محمد ( ص ) را به شکل کوتاه و روان روایت می کند و کودکان و نوجوانان را با تاریخ و سیره و سخنان ایشان آشنا می کند .
موجود
100,000 ریال

کتاب من حضرت زهرا ( س ) را دوست دارم کاری از  انتشارات جمال است که توسط حجت الاسلام غلام رضا حیدری ابهری در 23 صفحه ی رنگی نوشته شده است .

اثر حاضر سومین جلد از مجموعه چهارده جلدی من اهل بیت ( ع ) را دوست دارم است که بر اساس یکی از بهترین روش ها برای معرفی شخصیت های مذهبی نوشته شده است . در این روش تنها به جنبه های تاریخی زندگی این شخصیت ها بسنده نمی شود ؛ بلکه در کنار توجه به جنبه های تاریخی ، مقام معنوی ، سبک زندگی ، افکار  و اندیشه ها و سخنان آنان نیز متناسب با مخاطب کودک و نوجوان مورد توجه قرار می گیرد . قرآن کریم نیز همین روش را برای معرفی انبیا و اولیا به کار می برد .

تصاویر کودکانه و جذاب کتاب که با متن داستان سازگاری دارد ، توسط کوثر و مهناز رضایی طراحی و رنگ آمیزی شده است

کودکان و نوجوانان می تواند با خواندن این کتاب پرمحتوا ، با شخصیت و کمالات و ویژگی های رفتاری و اخلاقی آخرین پیامبر ، حضرت محمد ( ص ) آشنا شوند و سخنان ایشان را آویزه ی گوش کنند و به آن عمل کنند .

" بخشی از متن داستان "

" دشمنی های کافران مکه با هجرت پیامبر ( ص ) و یارانش به مدینه ، تمام نشد . آن ها چندین جنگ بزرگ در برابر مسلمانان به راه انداختند . مسلمانان با اینکه وسایل جنگی زیادی نداشتند ، با همان وسایل اندک به خوبی از خود دفاع می کردند . اولین و مهم ترین جنگ ، « جنگ بدر » بود . در این جنگ تعداد کافران سه برابر مسلمانان بود و از نظر ابزار های جنگی ، کافران ؛ سلاح ، اسب و شتر بیشتری نسبت به مسلمانان داشتند . اما مسلمانان در این جنگ پیروز شدند . چون خدا فرشتگانش را به یاری آن ها فرستاد . کم کم قدرت مسلمانان بیشتر و بیشتر شد و توانستند مکه را از چنگ کافران بیرون آورند .

صفحه ی 17 .

سایر مشخصات محصول

وزن : 53 گرم
شابک : 9789642022540
مولف : غلام رضا حیدری ابهری
انتشارات : انتشارات جمال
تعداد صفحات : 23
موضوع : داستان مذهبی
جلد : شومیز
شماره کتاب شناسی ملی : 3425616
قطع : رقعی
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها