0 رای   - 

من نه ما

رمان من نه ما نام رمانی از نرجس شکوریان فرد در مورد یک زوج به نام زهرا و محمد است که عاقلانه عاشق می شوند و در مسیر ما شدن سختی ها و تفاوت ها را پشت سر می گذارند . نویسنده در این کتاب یک زندگی را با شکلی آشنا برای مخاطب تجسم نموده ؛ با همه سختی ها و شیرینی ها . او در کنار این سختی ها راه برون رفت را هم در قصه می گزارد . این رمان در 408 صفحه و جلد و شکلی متفاوت به چاپ رسیده است .
موجود شد خبرم کن !
نا موجود
660,000 ریال

موضوع کتاب من نه ما به قلم نرجس شکوریان فرد رمانی د رمورد یک زوج جوان و متفاوت و خوش ذوق به نام زهرا و محمد است .

من نه ما روایت یک زندگی با تمام سختی ها و شیرینی هاست ، روایت چالش هایی که هر دختر و پسر از قبل ازدواج تا شروع زندگی و وقف شدن با آن روبرو ست . نویسنده در کنار نشان دادن شیرینی ها و تلخی و چالش ها راه برون رفت را هم ترسیم می کند .

 دو شخصیت اصلی در طول داستان چگونه بزرگ شدن را تجربه می کنند تا ما شدن را به حقیقت تبدیل کنند .

من نه ما  شامل دو بخش به هم پیوسته از دو شخصیت اصلی ست و در 408 صفحه با قلمی روان نگاشته شده و در قطع رقعی توسط انتشارات عهد مانا به چاپ رسیده و در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است .

« کلاه و شال گردن دارد . اما من می خواهم آنها را کنار بگذارد و بافت دست من را بپوشد . چند روز پیش مقابل کاموا فروشی ایستاده بودم و داشتم انتخاب می کردم . بلاخره رنگ سفید و مشکی را انتخاب کردم و یک جفت میل . این مدت همه ی محبتش را با هدیه و کلام نشان داده بود . داشت دلم را برای خودش می خرید و من نفهمیدم کی دل باختم .

خیلی ها گفتند هدیه هایش ارزش مادی ندارد . با طعنه هم گفتند ؛ اما من می فهمیدم که تنها برای من داراییش را به میدان می آورد . شاید از نظر کلامی هم آن طور که در رمان ها نوشته اند نبود ؛ اما مهم بود که بود . این جمله ی فلسفی  "مهم بود که بود " یادتان نرود .

من فهمیده ام که محمد شاید زبان دراز نباشد اما دست و دلش که باز بوده فقط برای من بوده ؛ حتی با خریدن یک شاخ گل . دنبال دسته گل و طلا نیستم ، رد محبتش را در تشکر ساده از چایی که می ریزم ، از میوه ای که با اشتیاق از دستم می گیرد ، از لواشک و خوراکی کوچکی که می گیرد اما می گیرد ، پیدا کرده و می بینم . »

بخشی از متن رمان من نه ما صفحه 112

سایر مشخصات محصول

وزن : 459
شابک : 9786227146653
مولف : نرجس شکوریان فرد
انتشارات : عهد مانا
تعداد صفحات : 408
موضوع : داستان های فارسی ازدواج
جلد : شومیز
شماره کتاب شناسی ملی : 7316123
قطع : رقعی
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها