من یک حاج قاسمم

من یک حاج قاسمم

8,000 تومان

کتاب من یک حاج قاسمم شعرهای کوتاه در مورد شهید سردار سلیمانی همراه تصویرسازی های ساده برای آشنایی کودکان با این قهرمان ملی ست . در انتهای کتاب بیوگرافی کوتاهی در مورد ایشان و از زبان ایشان بیان شده است . اشعار این کتاب را مجتبی کرمی سروده و سمیه صالح شوشتری تصویرگری نموده است .

تعداد:

آخرین موجودی

موضوع کتاب من یک حاج قاسمم اثری کوتاه و روان شامل 5 شعر کوتاه در مورد شهید حاج قاسم سلیمانی ست.

نام سردار شهید سلیمانی اسمی ست که سالیانی طولانی بر زبان کوچک و بزرگ سرزمین مان جاودانه خواهد بود .

این کتاب تلاشی کوچک در جهت آشنایی کودکان با این قهرمان عزیز است و برای آشنایی بیشتر متن کوتاهی با موضوع زندگی نامه در آخر کتاب آورده شده اشعار این کتاب را مجتبی کرمی سروده و سمیه صالح شوشتری تصویرگری نموده است .

کتاب حاضر در 13 صفحه توسط انتشارات جمال به چاپ رسیده است .

« من قاسم سلیمانی پسر حاج حسن سلیمانی هستم . خیلی سال پیش ، در یکی از روستاهای کوهستانی کرمان به دنیا آمدم . اسم روستای من قنات ملک است . ما لر هستیم . کودکی من در این روستای زیبا گذشت .

در دوازده سالگی به شهر کرمان آمدم . درس می خواندم و کار هم می کردم . کار من بنایی در ساختمان ها بود . آن روزها با یک روحانی مهربان به نام سید رضا آشنا شدم . او ، من را با انقلاب اسلامی و امام خمینی بیشتر آشنا کرد .

انقلاب که پیروز شد و جنگ شد وارد سپاه شدم . من و دوستانم یک لشکر قوی و بزرگ به نام " ثارالله  " درست کردیم و در کنار بقیه رزمنده ها ، با دشمن جنگیدیم . »

بخشی از متن کتاب من حاج قاسمم صفحه 12

جدول اطلاعات مقادیر
موضوع شعر در مورد شهید سلیمانی
مولف مجتبی کرمی
انتشارات جمال
تعداد صفحات 13
شابک 0899642027835
وزن 52
جلد شومیز
شماره کتاب شناسی ملی 6087966
قطع خشتی
chat نظرات (0)
امتیاز
(0 امتیاز)
فعلا نظری از طرف مشتریان وجود ندارد.