0 رای   - 

مهارتهای دعوت فرزندان به نماز

کتاب مهارتهای دعوت فرزندان به نماز حاوی مطالبی برای والدین با موضوعات ضرورت دعوت به نماز ، اصول و مهارت های مشترک دعوت به نماز و مهارت دعوت برای دو گروه سنی کودکان و نوجوان است . نماز خوب به عنوان ستون دین می تواند به شکلی فرزندان را در مقابل آسیب های اجتماعی بیمه کند اما مهم تر از آن نوع دعوت به آن است چرا که اکثر افراد در دوره های مختلف در محیط مختلف خصوصا مدرسه به این امر دعوت شده اند اما به...
موجود
200,000 ریال

موضوع کتاب مهارتهای دعوت به نماز نوشته محمد علی جباری پرداختی در باب اصول اصلی در دعوت به فریضه نماز به عنوان راه تربیتی عرفانی اخلاقی برای ایمنی در برابر آسیب ها و وسوسه و مشکلاتی ست که در راه زندگی همه افراد قرار دارد . تربیت یعنی پرورش همه استعداد ها ی واقعی انسان و بهترین راه و وسیله نماز است .

مساله نوع دعوت نیازمند انتخاب روش مناسب و دانستن اصول است تا تاثیر معکوس نداشته باشد . کتاب پیش رو با هدف آموزش مهارت های دعوت صحیح فرزندان نگارش شده و در چهار فصل به ضرورت دعوت به نماز ، بیان اصول دعوت ، ویژگی کودک در دوره ی کودکی و مهارت دعوت برای سنین مختلف خردسال  و کودک ، ویژگی های نوجوان و مهارت دعوت بیان شده است . 

بخشی از متن کتاب مهارت های دعوت به نماز صفحه ی 119 :

« دختری پانزده ساله که از ابتدای تکلیف تاکنون همه ی نماز هایش را سر وقت خوانده است ، می گفت : " پایبندی به نماز اول وقت را مدیون مادرم هستم . روزی قرار بود به دکتر برویم . میانه راه اذان شد . با توقف برای نماز اول وقت ممکن بود به دکتر نرسیم . هزینه ی ویزیت را هم پرداخت کرده بودیم ؛ ولی مادرم می گفت : نماز مهم تر است . نمازمان را می خوانیم ؛ اگر به دکتر رسیدیم که چه بهتر و اگر نرسیدیم ، روز دیگری نوبت می گیریم . برای نماز ایستادیم و اتفاقا به دکتر نیز رسیدیم . این رفتار مادرم باعث شد ، هیچ گاه چیزی را مقدم بر نماز نکنیم . " »

سایر مشخصات محصول

وزن : 290
شابک : 9789645313584
مولف : محمد علی جابری
انتشارات : معارف
تعداد صفحات : 256
موضوع : نماز مهارت های آموزش نماز به کودکان مهارت های دعوت به نماز
جلد : شومیز
شماره کتاب شناسی ملی : 6727137
قطع : رقعی
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها