رهگیری مرسولات پستی

رهگیری مرسولات پستی

نماد اعتماد الکترونیکی

مجوز وزارت ارشاد

logo-samandehi

با ما در ارتباط باشید

پیگیری سفارش

جهت مشاهده اطلاعات سفارش خود کد پیگیری سفارش را وارد نمایید:

Catalog

موجود بودن

رهگیری سفارش

کد امنیتی

مهدویت

نمایش 1 - 9 از 9 آیتم
 • فرشته ای در برهوت
  90,000 ریال

  کتاب فرشته ای در برهوت مناسب برای هدیه دادن در عید غدیر و سالروز ولادت مولا علی علیه السلام است که نوشته مجید پورولی کلشتری است و با سبک عاشقانه ای ، داستان زندگی دختری از اهل سنت سیستان و بلوچستان را که دل در گرو پسری از شیعیان دارد را روایت می کند و پس از مخالفت های فراوان خانواده پسر به...

  90,000 ریال
  موجود
 • نگین آفرینش جلد 1
  90,000 ریال

  کتاب نگین آفرینش به منظور پاسخ به شبهات و ترویج مهدویت است با توجه به نیاز گسترده جامعه به آشنایی با مهدویت کتاب به تحریر در آمده است .

  90,000 ریال
  ناموجود
  خرید محصول
 • نگین آفرینش جلد 2
  80,000 ریال

  کتاب نگین آفرینش به منظور پاسخ به شبهات و ترویج مهدویت است با توجه به نیاز گسترده جامعه به آشنایی با مهدویت کتاب به تحریر در آمده است . این کتاب ویژه دوره تکمیلی آموزش مفاهیم مهدویت است .

  80,000 ریال
  ناموجود
  خرید محصول
 • کتاب کمی دیرتر
  380,000 ریال

  نویسنده در «کمی‌ دیرتر» همه آفت‌های انتظار را با شخصیت‌های قصه‌اش برای مخاطب روایت نمی‌کند، بلکه به تصویر می‌کشد و نشانش می‌دهد… انسان‌های مدعی انتظار و منتظر ظهور غریبه نیستند... خودمان یم.

  380,000 ریال
  ناموجود
  خرید محصول
 • آخرین عروس
  60,000 ریال

  کتاب آخرین عروس نوشته مهدی خدامیان است که همچون سایر کتاب های این نویسنده با زبان گیرا و شیوا نوشته شده است . این کتاب را آخرین عروس نام نهادند ، زیرا همه مى‌دانند که حضرت نرجس(س) تا قبل از آغاز روزگار غیبت ، آخرین عروسِ حضرت زهرا(س) بوده است .

  60,000 ریال
  ناموجود
  خرید محصول
 • سرگرمی های مهدوی 1
  50,000 ریال

  کتاب سرگرمی های مهدوی جلد اول مجموعه سرگرمی های مناسب برای کودکان 3 تا 6 سال با محوریت شناخت امام مهدی ( عج ) است که با روشی ساده کودک را با اخلاق و ویژگی های مناسب آقا امام زمان ( عج ) و منتظران ظهور آشنا می کند .

  50,000 ریال
  ناموجود
  خرید محصول
 • سرگرمی های مهدوی 2
  50,000 ریال

  کتاب سرگرمی های مهدوی جلد اول مجموعه سرگرمی های مناسب برای کودکان 7 تا 10 سال با محوریت شناخت امام مهدی ( عج ) است که با روشی ساده کودک را با اخلاق و ویژگی های مناسب آقا امام زمان ( عج ) و منتظران ظهور آشنا می کند .

  50,000 ریال
  ناموجود
  خرید محصول
 • شش ماه پایانی
  200,000 ریال

  کتاب شش ماه پایانی نوشته آقای مجتبی الساده و ترجمه آقای محمود مطهری نیا است که در این اثر نویسنده با مطالعه و تحقیق در منابع و تفحص در روایات موفق به ارائه اثری شده که در آن وقایع و حوادث شش ماه آخرین از سال ظهور حضرت موعود امام مهدی  علیه السلام قابل بررسی و مطالعه است . 

  200,000 ریال
  ناموجود
  خرید محصول
 • شبهات مهدویت 1
  500,000 ریال

  کتاب شبهات مهدویت را سید مجتبی عصیری در پاسخ به شبهات وارد شده به موضوع مهدویت از زبان اندیشه های مختلف تالیف کرده است . این کتاب یازدهمین جلد از سلسله مباحث اعتقادی ایشان می باشد. نویسنده که در ده جلد پیش از این به وهابیت و شبهات ولایت پرداخته بود این بار به صورت به روز و مستند و کامل به سراغ...

  500,000 ریال
  ناموجود
  خرید محصول