مهرداد صدقی

مهرداد صدقی

مهرداد صدقی صاحب رمان های طنز اجتماعی در عصر معاصر و متولد سال ۵۶ در شهر بجنورد است . سبک کاری او بیشتر شکل خاطره و با لهجه شیرین بجنوردی و با قلمی عامیانه است . صدقی فارغ التحصیل دکترا در رشته صنایع چوب است و نوشتن را با داستان نقطه ته خط آغاز کرد . نگرش طنز در برخی آثار او تلخ و گاه همراه با شادی ست .  آبنبات هل دار ،  آبنبات دارچینی و  آبنبات پسته ای سه کتاب مهرداد صدقی از خاطره بازی با دهه های اخیر خصوصا دهه شصت است . فضاسازی های او شخصیت پردازی با جزییات از ویژگی های کارهای اوست . 
نمایش 1 - 2 از 2 آیتم
 • کتاب آبنبات دارچینی
  400,000 ریال

  کتاب طنز آبنبات دارچینی نوشته مهرداد صدقی که ادامه دو کتاب آبنبات هل دار و آبنبات پسته‌ای است . ماجراهای کتاب بین سال‌های ۷۲ تا ۷۴ می‌گذرد و در این کتاب ، محسن درگیر ماجراهای پیش‌بینی نشده‌ای می‌شود که ناخواسته بر روی زندگی خود و اطرافیانش تاثیر می‌گذارد و همین امر موقعیت‌های طنزآمیزی ایجاد می‌کند .

  400,000 ریال
  موجود
 • آبنبات هل دار
  290,000 ریال

  کتاب آبنبات هل دار به قلم مهرداد صدقی ، داستانی طنز به زبان محسن ، کودکی با لهجه شیرین بجنوردی ست . برادر محسن قرار است به جبهه برود و قبل از آن می خواهد ازدواج کند . نویسنده در این کتاب ماجراهای این ازدواج و زندگی روزمره ی مردم  که خالی از طنز نیست و همچنین نوستالژی های خاص دهه شصت مثل تلوزیون...

  290,000 ریال
  ناموجود
  خرید محصول