3 رای   - 

نبرد سید جابر

کتاب نبرد سید جابر دومین جلد مجموعه روزی روزگاری قاسم سلیمانی ست . موضوع این کتاب خاطرات سردار شهید سلیمانی از ناگفته های  عملیات ها در اردیبهشت تا تیر سال 61 است . عباس میرزایی در مصاحبه خود با سردار این خاطرات را نقل و تدوین نموده است . حاصل این مصاحبه با تلاش چندین ساله کتاب پیش روست که پاسخی برای نیاز علاقه مندان به آشنایی با حاج قاسم است .
موجود شد خبرم کن !
نا موجود
150,000 ریال

مجموعه روزی روزگاری قاسم سلیمانی در دو جلد و با موضوع خاطرات حاج قاسم سلیمانی می باشد . قاسم سلیمانی جوانی با نبوغ فرماندهی که در سن 23 سالگی علی رغم مخالفت ها به فرماندهی تیپ ثارالله رسید و آن را به لشکر خط شکن و شجاع تبدیل کرد . وی در سالهای جنگ تا پای شهادت رفت و بدین خاطر به شهید زنده ملقب شد . این سردار والامقام بار دیگر در جنگ با امویان زمان و در لباس رزم فرماندهی سپاه خوش درخشیدتا آنجا که خاری در چشم استکبار جهانی شد و به دست شقی ترین ها به شهادت رسید . کتاب نبرد سید جابر دومین جلد مجموعه مذکور است که خاطرات حاج قاسم را از اردیبهشت تا تیر 61 بیان می کند . تحقیق ، مصاحبه و تدوین این مجموعه 12 سال به طول انجامید و  دو جلد این مجموعه برای علاقه مندان به این عزیز در انتشارات یا زهرا به چاپ رسید .

بخشی از کتاب نبرد سید جابر :

" صحبت های تلفنی فرمانده یتیپ با حمید ایرانمنش

قاسم سلیمانی : حمید گوش کن ، این عصا اگر صبح بشود و این سقوط کند ، سید جابر سقوط نمی کند . یعنی اگر به ساعت  4:30 بکشد ، آنجا محاصره می شود و راه کار سید جابر بسته می شود . متوجه هستی

خودت برو ببین این سعیدی چه کار کرده سعیدی جلوی کانال سید جابر است . از همین شیار برو . جمشیدی (مسئول اطلاعات تیپ آمد ، آنجا با جمشیدی برو . با هم هماهنگی کنید . بروید آنجا این سعیدی را یک آرایشی بدهید از گشت به دشمن حمله کنید . تمام اهداف گرفته شده اند . پشت دشمن گرفته شده است . فقط توی همین عصا ده نفر بعثی مانده اند و ما را مسخره کرده اند .

خیل خوب سریع تر این کار را بکن برادر من اگر جاده بسته شود این بچه ها مجروح می مانند،گناه دارد آخر " .

سایر مشخصات محصول

وزن : 417
شابک : 9786007594346
مولف : عباس میرزایی
انتشارات : یا زهرا
تعداد صفحات : 360
موضوع : حاج قاسم سلیمانی جنگ ایران و عراق خاطرات سرداران دفاع مقدس
جلد : شومیز
شماره کتاب شناسی ملی : 4470499
قطع : وزیری
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها