برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

نسل مهدوی

کتاب نسل مهدوی نوشته سمیه باغبادی و با موضوع چگونگی شکل گیری هویت دینی در کودکان است . در این کتاب در سه فصل مجزا در مورد عوامل موثر بیرونی و درونی بر شکل گیری هویت دینی کودکان ، مراحل شکل گیری هویت دینی پیش از تولد تا هفت سالگی و روش های اثر گذار بر شکل گیری هویت دینی مطالبی را می خوانید . 

ادامه مطلب
10,000 تومان
ناموجود
پس از موجود شدن محصول خبرم کن
دوست داشتن0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
محصولات مرتبط
توضیحات

موضوع کتاب نسل مهدوی مراحل ، روش ها و عوامل مخل در تشکیل هوبت دینی فرزند هستند . هویت هر انسان برداشتی ست که هرکس از خود دارد . ارزش ها ارتباطات و نسبت هر آدمی با دین در وجود ش هویت دینی او را تشکیل می دهد . 

هویت دینی باعث می شود تا تمام رفتار و گفتا با اعتقاد قلبی انجام شود و فرد به سعادت برسد . 

برای تربیت نسل مهدوی نیازمند هویت دینی هستیم اما چه باید و نباید و عواملی در این امر دخالت دارند ؟

شکل گیری هویت دینی از روزهای ابتدایی حیات و حتی پیش از آن آغاز می شود و تا آخرین روزهای زندگی ادامه دارد اما بخش اصلی آن تا هفت سالگی شکل می گیرد . 

در این کتاب در فصل اول نویسنده نقش عوامل درونی و بیرونی اثر گذار همچون فطرت و دوستان را بیان می کند . در فصل دوم مراحل شکل گیری هویت دینی پیش و پس از تولد تا هفت سالگی مورد بحث قرار گرفته است . در فصل سوم کتاب با یازده روش تربیتی در تشکیل هویت دینی آشنا می شوید .  

« چگونگی برخورد والدین با فرزند در دوران نوزادی اش و توجه آنها به او در دوران خردسالی اش ، باعث می شود کودک خود را موجودی ارزشمند و دارای اعتماد به نفس بالا یا بی کفایت و بی ارزش بداند و مراقبت از کودک ، غذا دادن ، در آغوش گرفتن ، نوازش کردن ، بازی کردن ، لبخند زدن ، حرف زدن ، نگاه همراه با محبت به او و برطرف کردن نیازهای مادی نوزاد ، سبب ایجاد احساس خوشنودی در کودک و زمینه ساز خودباوری او در آینده می شود . اگر به خواسته های عاطفی یا مادی کودک توجهی نشود و همواره بازخورد منفی دریافت کند ، در آینده خود را موجودی بی ارزش خواهد دانست . »

بخشی از کتاب " نسل مهدوی صفحه " 60 و 61

ادامه مطلب
جزئیات محصول

مشخصات

موضوع
چگونگی تشکیل هویت دینی در کودکانتربیت نسل مهدوی
مولف
سمیه باغبادی
انتشارات
جمکران
تعداد صفحات
107
شابک
9789649735566
وزن
107
جلد
شومیز
شماره کتاب شناسی ملی
504885
قطع
رقعی
نظرات
بدون نظر

تنظیمات

اشتراک گذاری

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم