برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

نسیم موعود 1

کتاب نسیم موعود جلد اول توسط مرکز تخصصی مهدویت قم و به کوشش محمدرضا ثقفی به چاپ رسیده است . این کتاب برای پاسخگویی به نسل جوان و سبک جدید در مباحث مهدویت نگارش شده است .

ادامه مطلب
22,000 تومان
آخرین موجودی
دوست داشتن0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها(1)
محصولات مرتبط
توضیحات

سیر مباحث و چینش مطالب کتاب پیش رو ، با کتاب های دیگر مهدوی متفاوت است . در ابتدا پنجره ای از زیبایی های عصر ظهور برای مخاطب ، گشوده می شود و سپس او برای رسیدن به آن دوران ، در مسیر بسترها و شرایط ، همراهی می شود . بدیهی است که خواننده با گام نهادن در شهر خدا ، با قانون و رهبر الهی آشنا می شود ، ضمن اینکه وظایف و مسئولیت های خود را نسبت به تشکیل حکومت عدل جهانی می شناسد . نوشتار حاضر برگرفته از آیات و روایات و منابع مهدوی است .

نگاه زیبایتان را به مطالعه بخشی از این کتاب ارزشمند دعوت می نماییم :

نسیم اول : جهان در عصر ظهور : روزنه های امید :

البته ترسیم اوضاع نابسامان عصر پیش از ظهور به معنای نادیده گرفتن روزنه های امید و پیروزی و مصون بودن از فتنه ها برای خوبان و صالحان نیست . در هر زمان انسان های مومن وجود دارد و از طرفی شیعیان با هدایت دانشمندان و عالمانشان نجات می یابند و رستگار می شوند . امام هادی ( ع ) می فرمایند : اگر در دوران غیبت قائم آل محمد ( ص ) دانشمندانی نبودند که مردم را به سوی او راهنمایی کنند و با حجت های الهی به دفاع از دین بپردازند و آن ها را از دام شیطان و پیروانش و از شر ناصبی ها ( دشمنان اهل بیت ) نجات دهند ، کسی در دین خدا پابرجا نمی ماند و همه مرتد می شدند ، ولی آنان که رهبری دل های شیعیان را در دست گرفته و حفظ می کنند ؛ چنان که ناخدای کشتی ، سکان را نگاه می دارد . بنابراین آنان نزد خدا والاترین انسان هایند . پس در روزگار غیبت مشعل هدایت و رستگاری را جز از عالمان و دانشمندان الهی و ربانی نجوییم .

ادامه مطلب
جزئیات محصول

مشخصات

مولف
محمدرضا ثقفی
انتشارات
مرکز تخصصی مهدویت
شابک
978-600-94027-4-8
وزن
175 گرم
نظرات
بدون نظر
برچسب های محصول

تنظیمات

اشتراک گذاری

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم