16 رای   - 

نقاب ها

کتاب نقاب ها به قلم محمد علی الفت پور  این کتاب به جریان‌شناسی نفوذ و استحاله در تاریخ معاصر ایران و جمهوری اسلامی اختصاص دارد.
موجود شد خبرم کن !
نا موجود
370,000 ریال

این کتاب درباره ۳۶ پرونده نفوذ و استحاله سیاسی فکری و فرهنگی است که از زمان پهلوی دوم شروع شده و تا حال حاضر ادامه می یابد. تهیه چنین کتابی با تاکیداتی که رهبر انقلاب در حوزه نفوذ و مفهوم استحاله دارند، معنی پیدا می‌کند. نمونه بارز نفوذ و استحاله تغییراتی است که در تصمیمات و محاسبات مسئولان ایجاد شده و در حال ایجاد شدن است. در این کتاب به شخصیت‌هایی در تاریخ معاصرمان پرداخته‌ام که یا نفوذی مستقیم بودند یا تحت تاثیر نفوذیهای دیگر قرار گرفتند و به این مساله پرداخته شده که اینها چه ضرباتی به ساختار کلان برخی سیاستها و تصمیمات کلان زده‌اند. نمونه‌اش سعادتی، افجه ای، کلاهی، کشمیری، عباس ظریباف، تفرشی، خانبازی و ... در دهه ۶۰ هستند. در دهه ۷۰ هم جریان‌های فکری بودند که یا خودشان استحاله شدند و یا دنبال استحاله آموزه‌های انقلاب بودند.

این محقق تاریخ معاصر درباره چرایی نوشتن چنین کتابی گفت: در میان آثار مکتوب، کتابی در این زمینه وجود نداشت که جمهوری اسلامی تا به حال چه تبعاتی را از نفوذ و استحاله دیده است. به همین دلیل سراغ تولید این کتاب رفتم که کمکی به نسل جوان باشد و حقایق را تا حدودی پیش چشمشان روشن کند. نگارش این کتاب ۲ سال طول کشید.

سایر مشخصات محصول

شابک : 9786000479282
مولف : محمدعلی الفت پور
تعداد صفحات : 328
موضوع : جاسوسی در ایران جاسوسان ایران سیاست ایران دخالت ایالت متحده
شماره کتاب شناسی ملی : 4768897
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها