0 رای   - 

نور مهتاب

کتاب نور مهتاب نوشته دکتر مهدی خدامیان آرانی ست و به اثبات مقام نورانیت حضرت فاطمه می پردازد . خداوند متعال نور حضرت فاطمه را قبل از خلقت زمین و آسمان و از نور عظمت خود خلق کرد . بعد از اینکه عده ای در پی انکار این مقام برآمده اند ، نویسنده با احساس نیاز  به اثبات این مقام روحانی با استناد به کتب پرداخت . کتاب پیش روی شما تلاشی در این هدف و پاسخی به این شبهات است .
موجود
50,000 ریال

" وقتی شنیدم و خواندم که عده ای مقام نورانیت تو را انکار کردند ، خیل اندوهناک شدم ، این باور و عقیده شیعیان است که خدا قبل از اینکه این جهان را بیافریند ، تو را آفرید . هنوز ماه و خورشید و زمین خلق نشده بود ، ولی نور تو در عرش خدا جا داشت .

تو در آنجا خدا را به یگانگی یاد می کردی . خدا تو را از نور عظمت خلق کرد . این مقام نورانیت توست . چرا عده ای این مقام تو را انکار کرده اند و سخنان نا روا گفته اند ...

هرگز باور نمیکردم کسی که به خیال خود از دانشمندان شیعه است این گونه مقام نورانیت شما را انکار کند و سپس عده ای هم آن سخنان را در مقیاس وسیع منتشر کنند .  "

این بخشی  از مقدمه کتاب نور مهتاب از زبان نویسنده کتاب ، دکتر مهدی خدامیان آرامی بعد از اطلاع از چاپ کتابی از شخصی به نام محمد حسین فضل الله در انکار مقام حضرت زهرا ست . محمد حسین  فضل الله ؛ روحانی لبنانی  در کتاب خود ویژگی های غیبی و مقام نورانی حضرت زهرا را انکار کرده و وی را در سطح دیگر زنان عالم دانسته است .

بعد از چاپ کتاب اقای فضل الله و ایجاد شبهات و حتی خرافات دانستن مقام و کرامات حضرت زهرا نویسنده احساس تکلیف می کند تا قلم به دست بگیرد و حاصل این تلاش کتاب پیش روی شماست . این کتاب را همراه پرسش نامه انتشارات بهار دلها در 119 صفحه به چاپ رسانده است .

سایر مشخصات محصول

وزن : 143
شابک : 9786008449805
مولف : دکتر مهدی خدامیان آرانی
انتشارات : بهار دلها
تعداد صفحات : 119
موضوع : مقام حضرت زهرا حضرت زهرا
جلد : شومیز
شماره کتاب شناسی ملی : 4784754
قطع : رقعی
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها