برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

نور مهتاب

کتاب نور مهتاب نوشته دکتر مهدی خدامیان آرانی ست و به اثبات مقام نورانیت حضرت فاطمه می پردازد . خداوند متعال نور حضرت فاطمه را قبل از خلقت زمین و آسمان و از نور عظمت خود خلق کرد . بعد از اینکه عده ای در پی انکار این مقام برآمده اند ، نویسنده با احساس نیاز  به اثبات این مقام روحانی با استناد به کتب پرداخت . کتاب پیش روی شما تلاشی در این هدف و پاسخی به این شبهات است .

ادامه مطلب
5,000 تومان
آخرین موجودی
دوست داشتن0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
محصولات مرتبط
توضیحات

" وقتی شنیدم و خواندم که عده ای مقام نورانیت تو را انکار کردند ، خیل اندوهناک شدم ، این باور و عقیده شیعیان است که خدا قبل از اینکه این جهان را بیافریند ، تو را آفرید . هنوز ماه و خورشید و زمین خلق نشده بود ، ولی نور تو در عرش خدا جا داشت .

تو در آنجا خدا را به یگانگی یاد می کردی . خدا تو را از نور عظمت خلق کرد . این مقام نورانیت توست . چرا عده ای این مقام تو را انکار کرده اند و سخنان نا روا گفته اند ...

هرگز باور نمیکردم کسی که به خیال خود از دانشمندان شیعه است این گونه مقام نورانیت شما را انکار کند و سپس عده ای هم آن سخنان را در مقیاس وسیع منتشر کنند .  "

این بخشی  از مقدمه کتاب نور مهتاب از زبان نویسنده کتاب ، دکتر مهدی خدامیان آرامی بعد از اطلاع از چاپ کتابی از شخصی به نام محمد حسین فضل الله در انکار مقام حضرت زهرا ست . محمد حسین  فضل الله ؛ روحانی لبنانی  در کتاب خود ویژگی های غیبی و مقام نورانی حضرت زهرا را انکار کرده و وی را در سطح دیگر زنان عالم دانسته است .

بعد از چاپ کتاب اقای فضل الله و ایجاد شبهات و حتی خرافات دانستن مقام و کرامات حضرت زهرا نویسنده احساس تکلیف می کند تا قلم به دست بگیرد و حاصل این تلاش کتاب پیش روی شماست . این کتاب را همراه پرسش نامه انتشارات بهار دلها در 119 صفحه به چاپ رسانده است .

ادامه مطلب
جزئیات محصول

مشخصات

موضوع
مقام حضرت زهراحضرت زهرا
مولف
دکتر مهدی خدامیان آرانی
انتشارات
بهار دلها
تعداد صفحات
119
شابک
9786008449805
وزن
143
جلد
شومیز
شماره کتاب شناسی ملی
4784754
قطع
رقعی
نظرات
بدون نظر

تنظیمات

اشتراک گذاری

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم