3 رای   - 

نگین آفرینش جلد 1

کتاب نگین آفرینش به منظور پاسخ به شبهات و ترویج مهدویت است با توجه به نیاز گسترده جامعه به آشنایی با مهدویت کتاب به تحریر در آمده است .
موجود
280,000 ریال

در ابتدای بحث درباره مهدویت ، این سوال مهم مطرح است که با وجود علوم و فنون مختلف ، بحث کردن درباره مهدویت چه ضرورتی دارد ؟ آیا این بحث ، یک بحث فرعی است یا جز, مباحث مهم و اصلی زندگی است ؟ آیا سخن از مهدویت ، نیازی از نیازهای امروز ماست و می تواند تحولی اساسی در زندگی ما ایجاد کند ؟

روشن است که شناخت ضرورت و بایستگی این موضوع ، سبب تقویت انگیزه و نشاط در پیگیری این بحث و به کارگیری تمام امکانات مادی و معنوی در جهت ترویج این عقیده و راهبرد اساسی زندگی خواهد شد . 

در صفحه ای از این کتاب می خوانیم :

در قرآن کریم آمده است گروهی از بنی اسرائیل که از ظلم و ستم جالوت به ستوه آمده بودند از پیامبر زمان خود خواستند که برای آن ها فرماندهی را برگزیند تا تحت فرمان او به نبرد با جالوت بپردازند . خواستن فرمانده برای جنگ ، نوعی آمادگی را در آن ها نشان می داد ، اگر چه تعداد فراوانی در بین راه سست شدند و عده کمی تا پایان مبارزه ماندند.

پس امر ظهور ، زمانی است که همه از عمق جان خواهان عدالت اجتماعی ، امنیت اخلاقی و روانی و رشد و شکوفایی معنوی باشند . وقتی مردم از بی عدالتی ها و تبعیض ها خسته شوند و ببینند که آشکارا حقوق ضعیفان به وسیله صاحبان قدرت و ثروت پایمال می گردد و امکانات مادی در انحصار عده ای معدود است . عطش عدالت خواهی به اوج می رسد .

زمانی که فساد اخلاقی در انواع مختلف رواج پیدا کند و افراد در انجام کارهای ضد اخلاقی بر یکدیگر سبقت بگیرند ، اشتیاق به ظهور پیشوایی که حاکمیت او ، امنیت و سلامتی اخلاقی و روانی را به بشریت هدیه خواهد کرد ، فراوان می شود . آن گاه که مردم همه لذت های مادی را تجربه کنند ، ولی از زندگانی خود راضی نباشند و در پی جهانی برخوردار از معنویت باشند ، تشنه آبشار لطف امام ( عج ) می شوند.

سایر مشخصات محصول

وزن : 400 گرم
شابک : 9786006262604
مولف : محمد امین بالادستان محمد مهدی حائری پور مهدی یوسفیان
انتشارات : بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج)
تعداد صفحات : 262
موضوع : مهدویت انتظار
جلد : شومیز
قطع : رقعی
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها