نیمه پنهان ماه 5 شهید زین الدین به روایت همسر شهید

کتاب نیمه پنهان ماه جلد پنجم خاطرات شهید مهدی زین الدین به روایت منیره ارمغان همسر شهید مهدی زین الدین است که به قلم بابک واعظی جمع آوری شده است . در کتاب نیمه پنهان ماه سعی بر بیان خاطرات و زندگی شهدا از زبان همسرانش است . 
موجود
60,000 ریال

ارسال رایگان
ارسال رایگان
سفارشات بیش از 150 هزار تومان
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز زمانت تعویض
7 روز زمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

شهید مهدی زین‌الدین 18 مهرماه سال 1338 متولد شد و در 31 خرداد سال 1361 با منیره ارمغان ازدواج کرد و در 27 آبان سال1363 به شهادت رسیدند . شهید مهدی زین الدین از فرماندهان سپاه در دوران جنگ دفاع مقدس است .

کتاب نیمه پنهان ماه شهید مهدی زین الدین ماجرای دوران سه سال زندگی مشترک شهید زین‌الدین و همسرش در سال‌های جنگ تحمیلی عراق علیه ایران است . مطالب این کتاب از همسر شهید مهدی زین الدین منیره ارمغان نقل شده است . 


نویسنده در کتاب نیمه پنهان ماه شهید زین‌الدین به روایت همسر روند زندگی کوتاه اما پرخاطره منیره ارمغان را به تصویر می‌کشد 

چنانچه در صفحه 21 کتاب آمده است: 

بعضی وقت‌ها چند هفته ازش خبری نمی‌شد . می‌رفت شناسایی . معمولا قبلش تلفن می‌زد و می‌گفت که فعلا نمی‌تواند بیاید یا شاید نتواند تماس بگیرد . همین که نفسش می‌آمد برای من بس بود . همین که بفهمم یک جایی روی زمین زنده است و دارد نفس می‌کشد . گاهی برایم چیز‌هایی می‌نوشت . مثلا این که " تنهایی موهبتی الهی است . " با ماژیک درشت می‌نوشت و می‌زد به دیوار اتاق و در این باره با هم حرف می‌زدیم .

سایر مشخصات محصول

وزن : 70 گرم
شابک : 9786003301238
مولف : بابک واعظی
انتشارات : روایت فتح
تعداد صفحات : 64
موضوع : خاطرات شهدای جنگ ایران و عراق
جلد : روکش مخمل کوبی
شماره کتاب شناسی ملی : 8136482
قطع : پالتویی
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها