هندسه انقلاب

42,000 تومان

کتاب هندسه انقلاب برگرفته از بیانات رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی قدس سره از زبان حضرت آیت الله خامنه ای است . حضرت آیت الله خامنه ای در دیدار دبیر و کارشناسان دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی در تاریخ 14 بهمن 1394 واژه ای جدید را به فرهنگ نامه انقلاب اسلامی اضافه کردند و آن تعبیر هندسه انقلاب بود .

تعداد:

آخرین موجودی

کتاب پیش رو در هفت فصل یا به تعبیر کتاب هفت تعبیر پر تکرار توسط انتشارات انقلاب اسلامی تهیه و تدوین شده است . این کتاب گامی در راستای تبیین خطوط اساسی انقلاب اسلامی و مقابله با تحریف مکتب و شخصیت امام خمینی قدس سره و سرانجام ، ممانعت از به انحراف کشاندن انقلاب عظیم اسلامی مان است .

بخشی از این کتاب را مطالعه بفرمایید :

تعبیر پر تکرار اول :

مردم : بخش پنجم : پشتیبانی مردم از دولتها برای استمرار پیروزی ها :

و همین طور مادامی که ما منسجم هستیم با هم ، دستهایمان تو هم است و دعای وحدت می خوانیم ، هستیم . آن روزی ما از بین خواهیم رفت که این دستها از بین برود ، این به او بد بگوید ، او به او بد بگوید ، او از او اشکال کند ، او اشکال او بکند ، آن روز است . و ما بحمدالله الان یک ملتی داریم که دستشان در دست هم است و کسی نمی تواند به این ملت آسیب بزند . این پشتیبانی از هم و این کمک کردن ، حوزه ها به دولت به قوه قضائیه ، به مجلس کمک کنند ، مردم به هم کمک کنند . این باری که الان به دوش دولت هست نمی تواند تنهایی این بار را بردارد . این یک مسئله واضحی است ، اگر پشتیبانی این ملت نباشد ، اگر پشتیبانی همه قشرها نباشند همه به هم می خورد و هیچ کاری نمی شود کرد . اینکه تا الان شما پیروز شدید برای این است که پشتیبان شما خود ملت هست . و خدای تبارک و تعالی این ملت را بعث کرده است به اینکه پشتیبان شما باشد . وقتی شما خوب کار کنید برای ملت ، آنها هم پشتیبانند . وقتی دولت خوب کار کند برای ملت ، پشتیبانند . وقتی مجلس خوب کار کند برای مردم ، پشتیبان هستند . مردم باید پشتیبان ملت و پشتیبان دولت باشند ، پشتیبان مجلس باشند ، پشتیبان قوه قضایی باشند و همه به هم خدمت کنند . همه حسن نیت داشته باشند .

جدول اطلاعات مقادیر
موضوع سخنرانی های امام خمینی
انتشارات انقلاب اسلامی
تعداد صفحات 516
شابک 978-600-8218-41-8
وزن 592
شماره کتاب شناسی ملی : 5102273
جلد نرم
قطع وزیری
chat نظرات (0)
امتیاز
(0 امتیاز)
فعلا نظری از طرف مشتریان وجود ندارد.