هیچ چیز مثل همیشه نیست

هیچ چیز مثل همیشه نیست

37,000 تومان

کتاب هیچ چیز مثل همیشه نیست نوشته الهه آخرتی و زندگی نامه شهید مدافع حرم امیر سیاوشی در قالب داستانی است . نویسنده داستان قهرمانش را با زندگی ای پر فراز و فرود با شیوه روایت دانای کل برای مخاطب نقل می کند . شیوه متفاوت و قالب انتخابی همراه با بیانی روان که قصد دارد ابعاد مختلف از شیطنت های عجیب تا بعد معنوی شخصیت اصلی را به تصویر بکشد .

تعداد:

آخرین موجودی

موضوع کتاب هیچ چیز مثل همیشه نیست زندگی داستانی شهید امیر سیاوشی از شهدای مدافع حرم می باشد .

هرانسانی داستانی دارد داستانی منحصر به خودش با گره ها و فرازهای و شیرینی ها  تلخی هایی که برایش اتفاق می افتد . این کتاب روایت زندگی فردی است که ادای قهرمان ها را در نمی آورند و کمتر شناخته شده و هر آنچه از او سر می زند بر اساس باورهایش است .

شهید امیر سیاوشی متولد سال 65 در کوچه های پر شور محله چیذر و خانواده ای مذهبی بود . عشق اش به هیئت و رفاقت و مرام او را پای ثابت هیئت امامزاده و خادم امامزاده علی اکبر کرد . شهید سیاوشی جوانی امروزی با خصوصیات انسان واقعی و به وقتش اهل شوخی و خانواده بود و در آذر ماه سال 94 در حلب به شهادت رسید .

پیکر اوبعد از یک ماه برگشت و به درخواست خودش در امامزاده علی اکبر به خاک سپرده شد . 

در انتهای کتاب عکس های سیاه و سفید از شهید به چاپ رسیده است .

بخشی از کتاب هیچ چیز مثل همیشه نیست صفحه 37 :

« دوران خدمت باعث پیشرفت همه ی جوانب شخصیتی امیر شده بود . امیر بعد از خدمت ، امیری متفکرتر ، پخته تر ، صبورتر و حتی خوش لباس تر بود . اهل مارک و مارک بازی نبود ، اما برایش مهم بود که مرتب و آراسته باشد . ورد زبانش شده بود : « ظاهر شیعه امیرالمونین باید جوری باشه که به دل بشینه . »

جوراب هایش را از ترس اینکه بو بگیرد مرتب عوض می کرد . به طوری که همین چند بار عوض کردن جوراب و لباس هایش در طول یک روز ، شده بود عامل شناسایی اش در خانه . »  

جدول اطلاعات مقادیر
موضوع زندگی نامه داستانی امیر سیاوشی
مولف الهه آخرتی
انتشارات روایت فتح
تعداد صفحات 220
شابک 9786003304369
وزن 136
جلد شومیز6068219
شماره کتاب شناسی ملی 6068219
قطع رقعی
chat نظرات (0)
امتیاز
(0 امتیاز)
فعلا نظری از طرف مشتریان وجود ندارد.