0 رای   - 

هیچ چیز مثل همیشه نیست

کتاب هیچ چیز مثل همیشه نیست نوشته الهه آخرتی و زندگی نامه شهید مدافع حرم امیر سیاوشی در قالب داستانی است . نویسنده داستان قهرمانش را با زندگی ای پر فراز و فرود با شیوه روایت دانای کل برای مخاطب نقل می کند . شیوه متفاوت و قالب انتخابی همراه با بیانی روان که قصد دارد ابعاد مختلف از شیطنت های عجیب تا بعد معنوی شخصیت اصلی را به تصویر بکشد .
موجود
270,000 ریال

ارسال رایگان
ارسال رایگان
سفارشات بیش از 150 هزار تومان
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز زمانت تعویض
7 روز زمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

موضوع کتاب هیچ چیز مثل همیشه نیست زندگی داستانی شهید امیر سیاوشی از شهدای مدافع حرم می باشد .

هرانسانی داستانی دارد داستانی منحصر به خودش با گره ها و فرازهای و شیرینی ها  تلخی هایی که برایش اتفاق می افتد . این کتاب روایت زندگی فردی است که ادای قهرمان ها را در نمی آورند و کمتر شناخته شده و هر آنچه از او سر می زند بر اساس باورهایش است .

شهید امیر سیاوشی متولد سال 65 در کوچه های پر شور محله چیذر و خانواده ای مذهبی بود . عشق اش به هیئت و رفاقت و مرام او را پای ثابت هیئت امامزاده و خادم امامزاده علی اکبر کرد . شهید سیاوشی جوانی امروزی با خصوصیات انسان واقعی و به وقتش اهل شوخی و خانواده بود و در آذر ماه سال 94 در حلب به شهادت رسید .

پیکر اوبعد از یک ماه برگشت و به درخواست خودش در امامزاده علی اکبر به خاک سپرده شد . 

در انتهای کتاب عکس های سیاه و سفید از شهید به چاپ رسیده است .

بخشی از کتاب هیچ چیز مثل همیشه نیست صفحه 37 :

« دوران خدمت باعث پیشرفت همه ی جوانب شخصیتی امیر شده بود . امیر بعد از خدمت ، امیری متفکرتر ، پخته تر ، صبورتر و حتی خوش لباس تر بود . اهل مارک و مارک بازی نبود ، اما برایش مهم بود که مرتب و آراسته باشد . ورد زبانش شده بود : « ظاهر شیعه امیرالمونین باید جوری باشه که به دل بشینه . »

جوراب هایش را از ترس اینکه بو بگیرد مرتب عوض می کرد . به طوری که همین چند بار عوض کردن جوراب و لباس هایش در طول یک روز ، شده بود عامل شناسایی اش در خانه . »  

سایر مشخصات محصول

وزن : 136
شابک : 9786003304369
مولف : الهه آخرتی
انتشارات : روایت فتح
تعداد صفحات : 220
موضوع : زندگی نامه داستانی امیر سیاوشی
جلد : شومیز6068219
شماره کتاب شناسی ملی : 6068219
قطع : رقعی
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها