پازل زینب

پازل زینب صحنه ای از خدمت رسانی شخصیت معروف عروسک دست ساز زینب در اربعین به زائران امام حسین علیه السلام را نشان می دهد که به طور غیر مستقیم به تاثیرگذاری در کودک 3 تا 7 سال شما می پردازد . این پازل دارای 36 قطعه است که در یک جعبه کارتونی قرار می گیرند . بعد از کامل کردن پازل یک تصویر زیبا از پیاده روی اربعین در سایز 47 * 47 سانتی متر با تصویرگری زیبا و کودکانه به کودک نشان می دهد .
موجود
120,000 ریال

تربیت کودک از مهم ترین دغدغه های والدین و مربیان دلسوز مهد کودک ها است . استفاده از آموزش غیر مستقیم در تعلیم و تربیت کودکان جزو مؤثرترین روش های تربیتی محسوب می شود . یکی از پر کاربردترین و اثر گذارترین شیوه تربیتی ، روش غیر مستقیم با استفاده از بازی و اسباب بازی است . به همین جهت عروسک های دست ساز زینب و محسن تولید شدند حالا این شخصیت ها چه ارزش هایی را به کودکان  می آموزند ؟ در زیر ابه این موضوع اشاره می کنیم .
عروسک های دست ساز زینب و محسن به عنوان نمادی از پیاده روی اربعین هستند که قرار است از طریق آن ها مباحثی مانند حجاب ، نماز اول وقت و ... به کودکان منتقل شود .
بعد از اینکه این دو عروسک مورد اسستقبال خانواده های معتقد و دغدغه مند قرار گرفت بر آن شدیم پازل این عروسک های زیبا را نیز طراحی و روانه بازار کنیم .
در این پازل شما طرحی زیبا از خدمت رسانی زینب به زائران اربعین امام حسین علیه ااسلام را با تصویرگری کودکانه و زیبا می بینید که به طور غیر مستقیم کودکان را با آن لحظه ناب آشنا می کند .
پازل زینب دارای ویژگی های زیر است :
  • بسته بندی پازل کارتن مقوایی است
  • پازل دارای 36 قطعه پازل با ابعاد بزرگ است
  • ابعاد متوسط قطعات پازل 10 * 8 سانتی است و هیچ گونه خطری برای کودکان ایجاد نمی کند
  • جنس قطعات پازل مقوای دو میل است
این پازل علاوه بر زیبایی بسته بندی و کیفیت قطعات هدیه ای ویژه برای کودکان عزیز شما است .

سایر مشخصات محصول

وزن : 219 گرم
ویژگی خاص : آموزش ارزش ها به صورت غیر مستقیم
گروه سنی : 3 تا 7 سال
مهارت ها : افزایش تمرکز نهادینه کردن ارزش ها
نوع محصول : ساختنی
نوع بسته بندی : جعبه مقوایی
جنس محصول : مقوا 2 میلیمتری
ابعاد ( طول عرض ارتفاع ) : 12 * 12 * 12 سانتی متر
جنسیت : دخترانه
قابل ارسال به عنوان هدیه :
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها