0 رای   - 

پرخو

کتاب پرخو نوشته شبنم غفاری حسینی ، رمانی جذاب و پر از کنش در مورد زنی ست که مصمم به دنبال مبارزه برای افشای حقیقت است . محوریت اصلی داستان کتاب مبارزه و گره خوردن ثروت و علم و صداقت است . سمیرا شخصیت اصلی کتاب دکتری باهوش و اهل تحقیق که به دنبال ترقی ست اما متوجه اتفاقی می شود که خلاف درستی در عمل و قسم پزشکی اوست . دو راهی عافیت طلبی و صداقت و درستی ؛ راهی که پر از خطرات مختلف است . 
موجود
160,000 ریال

ارسال رایگان
ارسال رایگان
سفارشات بیش از 150 هزار تومان
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز زمانت تعویض
7 روز زمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

موضوع کتاب پرخو رمانی جذاب و پر از هیجان با محوریت مبارزه در دو راهی عافیت طلبی و حقیقت جویی و گره خوردن علم و سیاست است . سمیرا دکتری موفق که پدرش یک مبارزه جانباز که راه حقیقت را گم نکرده است . 

روایت کتاب از جایی شروع می شود که سمیرا می خواهد با یک اشتباه برخورد کند اما مشکلات و موانع زیادی بر سر راه اوست . چالش های ساختگی و آدم هایی که در مقابل اراده او و افشا ی حقیقت صف می کشند . عده ای هم به او  در این مبارزه کمک می کنند.  پرخو داستانی علیه  علیه نفاق  و مبارزه ای برای رسیدن حقیقت است .

خانم غفاری حسینی این کتاب را در 128 صفحه با قلمی روان نوشته و انتشارات شهید کاظمی به چاپ رسانده است .

بخشی از متن کتاب پرخو صفحه 39 :

« " قربانیان آمپولای دروغین واقعی اند . یکی شون مادریه که دو تا بچه کوچک داره . وجدانتو قاضی کن . "

دست می کشم روی صورت خیسم . از بین ماشین های خیابان رد می شوم و می روم سمت گنبد کوچک فیروزه ای که خودش را لابه لای آسمان خراش ها جا داده و کاشی های سبز و آبی اش توی خیسی باران می درخشد . سلول های مغزم انگار دارند تمام می شوند . فکر پرستار بابا ، فکر تهمت های بهروان ، فکر به هم خوردن شراکت و پول های نداشته ، نامزدی نگار ، فکر گرفتن حق و حقوقم .... مثل این بیچاره ها کز می کنم گوشه دیوار شبستان مسجد ، چادرم را می کشم روی صورتم و چشم هایم را می بندم . »

سایر مشخصات محصول

وزن : 149
شابک : 9786227177305
مولف : شبنم غفاری حسینی
انتشارات : شهید کاظمی
تعداد صفحات : 128
موضوع : رمان جذاب در موردحق طلبی و مبارزه با عافیت جویی
جلد : شومیز
شماره کتاب شناسی ملی : 6114805
قطع : رقعی
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها