0 رای   - 

پروفسور فوفو

کتاب پروفسور فوفو به قلم معصومه میرطالبی و داستانی با خلق موجودات اساطیری و در قالب ماجرا جویی است . این کتاب شامل سه داستان بلند برای گروه سنی ج است و به موضوعات زیست محیطی می‌پردازد . موضوعاتی که کودکان و نوجوانان امروز درگیر آن هستند . دو کاراکتر اصلی داستان شخصیتی به نام سحر دختری کنجکاو و ماجرا جو و معلمی به نام پروفسور فوفو است .
موجود
230,000 ریال

ارسال رایگان
ارسال رایگان
سفارشات بیش از 150 هزار تومان
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز زمانت تعویض
7 روز زمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

موضوع کتاب پروفسور فوفو سه داستان بلند همراه با ماجراجویی و شخصیت های عجیب با موضوع رها سازی زباله ها در محیط زیست ، قاچاق حیوانات ، آلودگی صوتی و صدماتی ست که ایجاد می کنند .

معصومه میر طالبی با خلق موجوداتی اساطیری ، فضای داستانی جدیدی را در مورد محیط زیست خلق کرده است . 
در این داستان سحر دختر ماجراجوی یک کارآگاه به تازگی به مدرسه ای آمده که پروفسور فوفو در آنجاست . او وارد جهان فانتزی گلیم گوش ها می شود . گلیم گوش ها موجوداتی هستند اساطیری که از صدماتی که انسان ها به محیط زیست می زنند آسیب می بینند و اگر آن ها آسیب ببینند انسان ها دیگر به آب تصفیه شده دسترسی نخواهند داشت . اینکه گلیم گوش ها چه می خورند و چطوری زندگی می کنند را باید در کتاب دید و خواند .

« باورتان نمی شود اگر بگویم مانتویش از گلیمی است . مثل اینکه پروفسور فوفو الگوی خیاطی مانتویش را انداخته  باشد روی یک گیلیم و دور تا دورش را برش بزند و بدوزد . البته خیلی هم بدک نیست اما خب با هر مانتویی که تا حالا دیده  اید فرق دارد .

حالا عیب کار کجاست ؟

من با این استعداد ویژه و با این همه تلاش هنوز نفهمیده ام پروفسور فوفو چه کاره ی مدرسه است . اصلا این چه مدل اسمی است ؟ خودش خجالت نمی کشد ؟ مثلا بلند گوی مدرسه اگر بخواهد صدایش کند ، بلند می گوید خانم فوفو به دفتر مدرسه . »

صفحه 8

سایر مشخصات محصول

وزن : 157
شابک : 9789649736242
مولف : معصومه میر طالبی
انتشارات : جمکران
تعداد صفحات : 189
موضوع : داستان جذاب در مورد محیط زیست
جلد : شومیز
شماره کتاب شناسی ملی : 5630888
قطع : رقعی
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها