0 رای   - 

پرونده سری 2040

کتاب پرونده فوق سری 2040 رمانی داستانی از جنایات رژیم صهیونیستی است . بیشتر اسامی کتاب طبق اسناد با هویت واقعی می باشد . شخصیت اصلی کتاب فردی به اسم بنیامین که می خواهد راه دیگری را طی کند . واقعی بودن بیشتر اتفاقات ، هیجان های فراز و فرودهای زندگی بنیامین و قلم روان نویسنده در تدوین اسناد در قالب کتاب  از نقاط مثبت کتاب است .
موجود
200,000 ریال

موضوع کتاب پرونده فوق سری 2040 روایتی از بزرگترین گردهمایی یهودیان اصیل و با نفوذ در اراضی اشغالی فلسطین در سال 1989 و جنایات رژیم صهیونیستی مثل ترور دانشمندان ایرانی  و شناخت بیشتر  تفکرات این گروه در قالب رمان است . 

محمد قنبری نویسنده اثر با استفاده از مستندات موثق ؛ به نحوی که اکثر اسامی و شخصیت‌های داستان با اسامی و مشخصات حقیقی خود وارد می‌شوند داستان را نقل می کند . کتاب پیش رو  حاوی عملیات‌های پیچیده اطلاعاتی و مهیج است که با کش مکش های داستانی ، مخاطب را در جریان جنایات رژیم صهیونیستی قرار می‌دهد .

نکته جذاب کتاب فضا سازی و تخیل و قلمی روان در کنار سایر عناصر است که مخاطب را درگیر داستان می کند .  

بخشی از کتاب پرونده فوق سری 2040 صفحه 19 :

«  "ممکن نیست دنیایی بدون زن و مرد موجود باشد . با این حال خوشا به حال مردی که بچه هایش پسرند و بیچاره کسی که فرزندان دختر دارد . "

بعد از هربار خواندن این فراز ، سرش را به شیوه ی شکرگذاری مذهبیون یهود تا روی سینه خم می کرد و چندین بار تکان می داد .

میخائیل و میشل ، به شدت علاقه مند و مراقب بودند که همه ی آداب دینی شان را در مورد ولادت فرزنداشان رعایت کنند . بی کم و کاست ! خودشان برای فرزندشان نام بنیامین را برگزیده بودند ؛ ولی لازم بود تا صبر کنند و آن را در ضیافت عمومی اعلام کنند . اولین جمعه شب بعد از تولد بنیامین ، می بایست ضیافتی به پا می کردند ؛ چرا که بچه پسر بود ! این ضیافت برای فرزندان دختر برگزار نمی شد . »

سایر مشخصات محصول

وزن : 191
شابک : 9786227177671
مولف : محمد قنبری
انتشارات : شهید کاظمی
تعداد صفحات : 160
موضوع : رمانی در مورد جنایات صهیونیست ها
جلد : شومیز
شماره کتاب شناسی ملی : 6139979
قطع : رقعی
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها