پرچمدار کوچک من

پرچمدار کوچک من

15,000 تومان

کتاب پرچمدار کوچک من گردآوری و تدوین تجربه های مادران خلاق در آموزش مفاهیم محرم و عاشورا ست . همچنین شما در این کتاب تاملی در موضوع تربیت حسینی و کاردستی ها و ایده های خلاق برای آموزش این مفاهیم را می خوانید . این کتاب به کوشش خانم فریده عباسی و دفتر مطالعات جبهه انقلاب اسلامی در 11 فصل و در قالب مطالب کوتاه تهیه شده است .

تعداد:

آخرین موجودی

موضوع کتاب پرچمدار کوچک من انتقال تجربیات موفق مادران خلاق در انتقال مفاهیم مرتبط با کربلا و روضه به همراه مروری بر باب تربیت و ایده های هیئت کودکانه در خانه می باشد . 

تربیت امر مهمی در ارتقای جامعه است و نحوه انتقال مفاهیم دینی نیازمند روش و خلاقیت هایی ست تا بر هویت کودک موثر باشد . اگر بخواهیم تربیت فرزندان مان را بیمه کنیم باید در این زمینه و به طور ویژه در انتقال دستاورد کربلا و پیام عاشورا موفق باشیم . محرم و صفر فرصت بی نظیری ست تا جان و دل کودکان را با  با این مسایل درآمیزیم .

پرچمدار کوچک من تلاش هایی مادرانه را روایت می کند که در موقعیت های متفاوت به دنبال یک هدف هستند ؛ تعامل با کودک و پیوند دادن فرزندانشان با سیدالشهداء .

این کتاب در سال 98 برای بار نخست به چاپ رسید و کتاب پیش رو چاپی با ویرایش چاپ اول در 122 صفحه است .

مخاطب اصلی این کتاب والدین می باشند .

تجارب بیان شده در کتاب حاضر خاطراتی از مادران شهدا و همچنین مادران جوان ایرانی و غیر ایرانی است .

در این کتاب همچنین ایده های کاردستی و آموزشی به وسیله بازی نیز مطرح شده است .  

« قبل از محرم با دخترم ، ساجده ، پول تو جیبی هایمان را جمع می کردیم تا شب هایی که پدرش نبود بتوانیم با تاکسی به هیئت برویم . با هم یک قلک ساختیم و پول هایمان را در آن پس انداز کردیم . پول ها را در کیف ساجده گذاشتیم . شب ها که می رفتیم او کرایه را به راننده تاکسی می داد . در مسیر رفت و برگشت هم به من کمک می کرد و یکی از داداش های دوقلویش را نگه می داشت . به خاطر علاقه ای که به هیئت داشت . حاضر بود از خودش بگذرد . برای رسیدن به آن چه دوست داشت ، هم هزینه کرد و هم سختی هایش را تحمل کرد . هنوز هم آن شب هایی که با تاکسی می رفتیم هیئت ، جزء بهترین خاطراتش است . »

بخشی از متن کتاب پرچمدار کوچک من صفحه 46

جدول اطلاعات مقادیر
موضوع تربیت دینی کودکاموزش مفاهیم حسینی به کودک
مولف فریده الیاسی فرد
انتشارات راه یار
تعداد صفحات 122
شابک 9786226689694
وزن 140
جلد شومیز
شماره کتاب شناسی ملی 5878538
قطع رقعی
chat نظرات (0)
امتیاز
(0 امتیاز)
فعلا نظری از طرف مشتریان وجود ندارد.