0 رای   - 

پسرم حسین

کتاب پسرم حسین به روایت مادر شهید حسین مالکی نژاد با قلم فاطمه دولتی نوشته شده است . روایت حاضر ، تلفیقی از زندگی بانو زهرا نصراللهی و شهید است ؛ روایت دوازده روز از زندگی ، که عجیب ترین و سخت ترین روزهای مادر شهید بوده است .
موجود
260,000 ریال

شروع کتاب حاضر با داستان  دختری 12 ساله که به اجبار خانواده به پای سفره عقد مردی خوش اخلاق و با ایمان می نشیند ؛ همراه است  و با شهادت فرزندش به پایان می رسد . این کتاب 159 صفحه ای از انتشارات حماسه یاران می باشد .

" جارو را روی فرش دست بافت سالن می کشم . ذره های غبار میان نور می رقصد . حاجی بالاخره امروز صبح به حرف آمد ، گفت : « شش روز گذشته ، شش روز دیگه هم می گذره ، نگران حسین نباش . » اما من نگرانم . هر بار که به صورتم در آینه نگاه می کنم ، انگار یک چین به چروک های پیشانی ام اضافه شده . هر چین صورتم قصه ای دارد . خوب می دانم اولین چین وقتی به صورتم افتاد که از خانه باباجی برگشتم خانه . معصومه خانم را دیدم ، همراه یکی از زن های همسایه ایستاده بودند جلوی در خانه مان و حرف می زدند . همین که چشمشان به من افتاد ، حرفشان را قطع کردند . دیدن دو زن ، که در گوش هم پچ پچ می کنند و لب به دندان می گیرند ، شاید یک اتفاق عادی باشد ، اما برای مادری که دو پسرش را فرستاده جنگ ، ترسناک است . کلید خانه توی دستم عرق کرد . جلو رفتم و پرسیدم : « اتفاقی افتاده ؟ » و معصومه خانم زود گفت ...

ص 66 

سایر مشخصات محصول

وزن : 159
شابک : 978-600-787471-4
مولف : فاطمه دولتی
انتشارات : حماسه یاران
تعداد صفحات : 159
موضوع : حسین مالکی نژاد
جلد : شومیز
شماره کتاب شناسی ملی : 740652
قطع : رقعی
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها