برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

پنجشنبه فیروزه ای

کتاب پنجشنبه فیروزه ای با پرداختن به مسائلی همچون ازدواج ، ارتباط با جنس مخالف و نامحرم و همچنین نقش فضای مجازی در شکل گیری روابط افراد وجه دیگری از کار خود به خواننده ارائه می‌کند و به عنوان رمان اجتماعی برگزیده انتخاب شده است .

ادامه مطلب
54,000 تومان 60,000 تومان
Size chart
Women's clothing size
SizeXSSML
Euro 32/34 36 38 40
USA 0/2 4 6 8
Bust(in) 31-32 33 34 36
Bust(cm) 80.5-82.5 84.5 87 92
Waist(in) 24-25 26 27 29
Waist(cm) 62.5-64.5 66.5 69 74
Hips(in) 34-35 36 37 39
Hips(cm) 87.5-89.5 91.5 94 99
How To Measure Your Bust

With your arms relaxed at your sides, measure around the fullest part of your chest.

How To Measure Your Waist

Measure around the narrowest part of your natural waist, generally around the belly button. To ensure a comfortable fit, keep one finger between the measuring tape and your body.

آخرین موجودی
دوست داشتن0
اضافه به مقایسه0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
محصولات مرتبط
توضیحات

کتاب پنجشنبه فیروزه ای با یک داستان سریع و سرضرب آغاز می شود. با روایتی از یک دانشجو که مخاطب می تواند به سادگی با آن همذات پنداری کند؛ دانشجویی که اهل ادا در آوردن نیست. امّا رمان پس از این پیش درآمد، وارد رابطه ی ظریف چند دختر دانشجو می شود که برای زیارت به مشهد مقدس وارد شده اند.

خانم سارا عرفانی ، در پنجشنبه فیروزه ای در کنار خلق یک اثر دینی مضامین اجتماعی را نیز به کار گرفته و کاری با درونمایه اجتماعی نوشته است . خانم سارا عرفانی در کتاب پنجشنبه فیروزه ای ، با پرداختن به مسائلی همچون ازدواج ، ارتباط با جنس مخالف و نامحرم و همچنین نقش فضای مجازی در شکل گیری روابط افراد وجه دیگری از کار خود به خواننده ارائه می‌کند تا در یک قضاوت دوباره به پنجشنبه فیروزه‌ای ، لقب رمان اجتماعی داده شود .

در قسمتی از کتاب می خوانید : 

یکی از دختر‌ها به طرفش آمد و گفت : « صبر کن ! » جلوتر آمد . به جزوه‌ای که دستش بود اشاره کرد و گفت : « بابا چقدر همه چی رو می‌نویسی ! هر چی نیگاه کردم دیدم کم مونده سرفه‌های استادم بنویسی . » خندید .

پسر هم خندید . نفس عمیقی کشید و گذاشت بوی گرم و شیرین ادکلن تمام ریه‌ا‌ش را پر کند . گفت : « مگه یادت نیست ؟ جلسه اول گفت توی امتحان از حرفای کلاس سؤال می‌ده . »

دختر گره‌ای به ابروهای پیوسته‌ش انداخت و گفت : « اتفاقاً همین خیلی منو ترسوند . برای همین گفتم جزوه تو رو امانت بگیرم کپی کنم ، اگه اجازه می‌دی البته. بچه‌ها گفتن جزوه‌هات از بقیه کامل‌تره . »

پسر چند لحظه مردد ماند .

دختر بی‌معطلی گفت : « نگران نباش ! امانت دار خوبی هستم . » سر کج کرد و منتظر ماند . چند بار پلک زد و نگاهش کرد . گفت : « تازه می‌خواستم بگم برای جلسات قبلی رو هم بیاری ازت بگیرم . »

دختر دیگری چند ردیف جلوتر بند کیفش را روی شانه انداخت و وقتی داشت از کلاس بیرون می‌رفت ، برایش دست تکان داد . پسر هم دست تکان داد. ورق‌ها را مرتب کرد و جلو دختر گرفت که همچنان لبخند شیطنت آمیزی به لب داشت. گفت: «باشه، بگیر!» دختر که فاتحانه ورقه‌ها را در کوله پشتی می‌گذاشت گفت: «ممنونم! کپی می‌کنم فردا می‌آرم. اگه تو‌ام لطف کنی بقیه‌شو بیاری خیلی عالی می‌شه . »

ـ  باشه . می‌آرم …

پسری که تا آن موقع کنارش نشسته بود بلند شد . با چشم به کوله او اشاره کرد و گفت : « اونم بی‌زحمت کپی کن فردا بیار. یادت نره . »

ـ یادم نمی‌ره . برو خوش باش !

بعد نفس عمیقی کشید و به دختر گفت : « پس بوی ادکلن تو بود که از اول ساعت ، تمام کلاس رو برداشته بود . درسته ؟ الآن که اومدی نزدیکم متوجه شدم . »

ابروهای پیوسته دختر در هم رفت و یک قدم عقب گذاشت . گفت : « ببخشید … اذیتت کرد ؟ »

ـ اصلاً ! … اتفاقاً خیلی عالی بود . می‌شه گفت دیوانه کننده بود . معلومه فیک نیست . حتماً کلی به خاطرش پیاده شدی ! ولی معلومه خوش سلیقه‌ای . آفرین !

ـ لطف داری . اگه زنونه نبود می‌گفتم قابل نداره .

هر دو خندیدند …

ادامه مطلب
جزئیات محصول

مشخصات

موضوع
داستان های فارسی داستان دینی
مولف
سارا عرفانی
انتشارات
نیستان
تعداد صفحات
373
شابک
9789643377984
وزن
415 گرم
جلد
شومیز
قطع
رقعی
نظرات
بدون نظر
برچسب های محصول

خانه

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم