پیکسل کودکانه من سرباز حاج قاسم هستم

پیکسل کودکانه من سرباز حاج قاسم هستم

5,000 تومان

پیکسل یک نشان است که بگوییم بی تفاوت نیستیم و ما برای اینکه این احساس را در کودکان تقویت کنیم برای آن ها پیکسلی متناسب با سن شان طراحی کردیم با عنوان من سرباز حاج قاسم ام . این محصول در دونوع سنجاقی و آهنربایی با قطر تشتک 4.5 سانتی متر با روکش سلفون به صورت با کیفیت چاپ شده است .

برند:

تعداد:

موجود است

سردار دلها شدن کاری بس دشوار است که جز اخلاص در عمل نمی تواند زمینه این جمله پربار را ایجاد کند . شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی نیز با اخلاص به این درجه از محبوبیت در بین مردم ایران زمین دست پیدا کرد و مادران و پدران این سرزمین با از دست دادن ایشان غم سنگینی تحمل کردند و فرزندان خود را با نقل شجاعت های این شهید بزرگوار پرورش می دهند . در این راستا ما بر آن شدیم تا با کمک هنرمندان انقلابی این مرز و بوم نشانی برای کودکان شان طراحی کنیم که در جهت هدف تربیت نسل انقلابی و شهدایی راه را هموار کنیم .

پیکسل من سرباز حاج قاسم ام حس شجاعت ، اقتدار ، سربازی و محبت را در دل پسران غیور ایران و نسل آینده ایجاد خواهد کرد ان شالله .

ویژگی های پیکسل :

  • دایره ای شکل است
  • قطر آن 4.5 سانتی متر است
  • روی کار سلفون حرارتی کشیده شده است
  • برای چاپ از دستگاه های به روز استفاده شده است
  • دو نوع مگنتی ؛ مناسب برای زدن روی یخچال ، مانیتور ، خودرو و ... و سنجاقی مناسب برای وصل روی کوله ، لباس و ... طراحی شده است
  • طرح ها اختصاصی است
برند
جدول اطلاعات مقادیر
تولید کننده مهریار استور
طرح من سرباز حاج قاسم هستم
ویژگی خاص طرح خاص
ابعاد 4.5 سانتی متر
چاپ سلفون براق
جنس محصول قاب فلزی با سنجاق فلزی
قابل ارسال به عنوان هدیه دارد
chat نظرات (0)
امتیاز
(0 امتیاز)
فعلا نظری از طرف مشتریان وجود ندارد.