0 رای   - 

پیکسل کودکانه من سرباز حاج قاسم هستم

پیکسل یک نشان است که بگوییم بی تفاوت نیستیم و ما برای اینکه این احساس را در کودکان تقویت کنیم برای آن ها پیکسلی متناسب با سن شان طراحی کردیم با عنوان من سرباز حاج قاسم ام . این محصول در دونوع سنجاقی و آهنربایی با قطر تشتک 4.5 سانتی متر با روکش سلفون به صورت با کیفیت چاپ شده است .
موجود
50,000 ریال

سردار دلها شدن کاری بس دشوار است که جز اخلاص در عمل نمی تواند زمینه این جمله پربار را ایجاد کند . شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی نیز با اخلاص به این درجه از محبوبیت در بین مردم ایران زمین دست پیدا کرد و مادران و پدران این سرزمین با از دست دادن ایشان غم سنگینی تحمل کردند و فرزندان خود را با نقل شجاعت های این شهید بزرگوار پرورش می دهند . در این راستا ما بر آن شدیم تا با کمک هنرمندان انقلابی این مرز و بوم نشانی برای کودکان شان طراحی کنیم که در جهت هدف تربیت نسل انقلابی و شهدایی راه را هموار کنیم .

پیکسل من سرباز حاج قاسم ام حس شجاعت ، اقتدار ، سربازی و محبت را در دل پسران غیور ایران و نسل آینده ایجاد خواهد کرد ان شالله .

ویژگی های پیکسل :

  • دایره ای شکل است
  • قطر آن 4.5 سانتی متر است
  • روی کار سلفون حرارتی کشیده شده است
  • برای چاپ از دستگاه های به روز استفاده شده است
  • دو نوع مگنتی ؛ مناسب برای زدن روی یخچال ، مانیتور ، خودرو و ... و سنجاقی مناسب برای وصل روی کوله ، لباس و ... طراحی شده است
  • طرح ها اختصاصی است

سایر مشخصات محصول

تولید کننده : مهریار استور
طرح : من سرباز حاج قاسم هستم
ویژگی خاص : طرح خاص
ابعاد : 4.5 سانتی متر
چاپ : سلفون براق
جنس محصول : قاب فلزی با سنجاق فلزی
قابل ارسال به عنوان هدیه :
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها