23 رای   - 

چادر دانشجويی

چادر دانشجویی کاملا شبیه چادر ساده ایرانی است با این تفاوت که برای بیرون آوردن دستها ، شکافهایی در نظر گرفته شده که بانوان می توانند بدون بهم زدن فرم چادر ،براحتی از دو دست خود برای انجام کارهایی از قبیل حمل کیف و یا گرفتن دست کودک استفاده نمایند .
موجود شد خبرم کن !
نا موجود
1,550,000 ریال

چادر دانشجویی کاملا شبیه چادر ساده ایرانی است پس بدون شک پرفروش ترین مدل ها در بین بانوان جوان و شیک پوش می باشد . تفاوت آن در راسته بودن برش و قابلیت بیرون اوردن دست ها از طریق حلقه هایی در نظر گرفته شده می باشد لذا بانوانی که دارای عرض شانه کم و یا معمولی هستند از این مدل رضایت بیشتری دارند . جلوی چادر باز است ، اگر بخواهید با دکمه یا زیپ میتوانید انرا ببندید .

در صورت بسته بودن جلوی چادر در بالا آوردن دستها به مشکل می خورید زیرا بسته بودن جلوی چادر مانع حرکت دست شماست . دست ها در حالت افتاده به سادگی حرکت دارند و بانوان می توانند بدون برهم زدن فرم چادر بعضی از حرکات لازم دست برای اموراتی مانند حمل کیف و ساک خرید یا گرفتن دست بچه ها و هل دادن کالسکه و … را انجام دهند با توجه به نبود آستین های بلند حرکات دست در حالت افتاده ساده و راحت است و در مواقع لزوم به بالا بردن دست ها چون چادر مچ ندارد در دست کشیدگی حس نمی شود و مانع راحتی شما نمی باشد .

این مدل چادر برای بانوان لاغر و میانه اندام پوشش کاملی دارد و برای بانوان چاق تر چادر عربی پیشنهاد می شود که قواره دار تر هست و برای امور اجتماعی و اداری راحتی بیشتری دارند .

اگر می خواهید چادر شما را لاغر نشان دهد و قصد خرید مدلهای آستین بلند مثل ملی ، شالدار یا لبنانی و … ندارید در میان تمام مدلهایی که فاقد آستین بلند هستند این مدل بهترین گزینه می باشد .

ظاهر باوقار و آراسته ای که این مدل به بانوان شیک پوش می دهد باعث می شود کمتر بانویی در مقابل انتخاب این مدل مقاومت داشته باشد .

یک نکته مهم :
خوشبختانه با توجه به استفاده از پارچه های عرضی بلند در تولیدات ما ، در قسمت پشت چادر خط دوخت در وسط دیده نمی شود .

سایر مشخصات محصول

وزن : 430 گرم
بلندي : از 150 تا 170
طرح : ساده و بدون آستین
ویژگی خاص : رنگ مشکی دارد و بافت آن سبک است
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها