0 رای   - 

چرا شیعه هستم

مباحث مطرح شده در کتاب چرا شیعه هستم ؟ آقای حدادپور، در طول ماه مبارک رمضان 90 بیان شده و مطالب به صورت نکته ای و منظم آورده شده است.
موجود
150,000 ریال

اعتقادات، تقلید بردار نیستند و باید حتماً از راه تحقیق و استدلال برای هر فردی اثبات شود؛ اما در این بین متأسفانه غالب عوام شیعه، مغرور به حقانیت خویش هستند و حتی گاهی دیده شده که مطالب ناب و جذابی در دست دارند اما خویش را ملزم به بیان و اثبات آن موارد نمی دانند.

حدادپور در ادامه می گوید: این کار به مرور زمان نه تنها به نفع شیعیان تمام نخواهد شد که سبب بروز خیال های خامی پیرامون این مکتب بر حق می شود.

حدادپور می گوید: اگر معتقدیم که مکتب اهل بیت(ع) یگانه راه نجات است و شیعیان در اصل، اهل سنت واقعی هستند، پس باید به خود زحمت اثبات و گفتگوهای منصفانه با دیگر مذاهب را بدهیم. هرچند تجربه ثابت کرده که مخالفان شیعه آن چنان که باید و شاید، تن به مناظره نمی دهند، اما این دلیل نمی شود که شیعیان نیز مانند آنان رفتار کنند.

"چرا شیعه هستم؟"

گفتنی است بیش از 95 درصد منابعی که در تألیف این کتاب استفاده شده از منابع مهم و دست اول اهل تسنن است که به اعتراف اهل فضل، از بهترین شیوه های اثبات حقانیت می باشد.

مباحث مطرح شده در کتاب "چرا شیعه هستم؟" آقای حدادپور، در طول ماه مبارک رمضان 90 بیان شده و مطالب به صورت نکته ای و منظم آورده شده است.

مؤلف کتاب، همچنین شرح مختصری از برخی فرازهای نورانی نهج البلاغه که در همان ماه مبارک و قبل از شروع بحث اصلی، فضای جلسه را معطر می کرده است، در ضمیمه کتاب آورده است.

سایر مشخصات محصول

وزن : 120 گرم
شابک : 9786008858010
مولف : محمدرضاحدادپورجهرمی
انتشارات : مصلی
تعداد صفحات : 166
موضوع : عقاید شیعه دفاعیه های شیعه امامیه
شماره کتاب شناسی ملی : 4851027
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها