1 رای   - 

چشم خفاش

کتاب چشم خفاش  به سبک  فیلنامه  با قلم سید مهدی شجاعی  و بهزاد بهزادپور نوشته شده است .
موجود شد خبرم کن !
نا موجود
100,000 ریال

ارسال رایگان
ارسال رایگان
سفارشات بیش از 150 هزار تومان
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز زمانت تعویض
7 روز زمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

کلیات کتاب چشم خفاش در مورد دوران دفاع مقدس است که از یک دکل در خاک عراق شروع شده که به خاطر دیدبانی از آنجا تلفات زیادی برای نیرو های ایرانی داشته است .

یکی از رزمندگان ایرانی با نام مرتضی اصرار دارد که طرحی برای انهدام دکل دارد که قابل اجراست. او در نهایت و به همراه دو رزمنده با نام‌های عباس و مجتبی برای انهدام دکل دل و تن به ماموریتی می‌دهد که دشوارتر از چیزی است که تاکنون حتی خود او می‌اندیشیده است و در نتیجه اجرای آن نیز ماجراهای زیادی را ایجاد می‌کند که حاصل آن در ادامه، داستان را با خود به پیش می‌برد .

در بخشی از کتاب می‌خوانیم:

مجروحین، خونین و خاک‌آلود، بر روی خاک، کنار هم ردیف شده‌اند و هر کدام عکس‌العملی در قبال جراحت خود دارند؛ بعضی ناله می‌کنند، بعضی ائمه را صدا می‌زنند و برخی زیر لب ذکر می‌گویند. حاجی، عباس و مجتبی در کنار هم ایستاده‌اند. دست‌ها را سایه‌بان چشم کرده‌اند و به سویی خیره شده‌اند. حاجی کمی ‌مسن‌تر از عباس و مجتبی است، با ریش و موی کم‌وبیش جوگندمی و صورتی نورانی اما مصیبت چشیده و سختی ‌دیده. پیداست که نسبت به دو نفر دیگر تفوق دارد. عباس و مجتبی هر دو جوانند امّا کارکشته و جنگ‌دیده. هر سه بی‌قرارند و التهاب و انتظار در نگاه‌هایشان موج می‌زند. سمت نگاه این سه نفر، آمبولانس از دور نقطه‌ای است که آرام‌آرام هویت می‌یابد و در میان گرد و غبار رخ می‌نماید.

سایر مشخصات محصول

وزن : 230 گرم
شابک : 9789643377311
مولف : سید مهدی شجاعی بهزاد بهزادپور
انتشارات : نیستان
تعداد صفحات : 205
موضوع : فیلمنامه فارسی
شماره کتاب شناسی ملی : 3102110
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها