چمران مظلوم بود

کتاب « چمران مظلوم بود » سومین کتاب از مجموعه « یاران ناب » سرگذشت‌نامه و خاطراتی از « شهید دکتر چمران » از زبان دوستان و هم‌رزمان وی است .
موجود
95,000 ریال

ارسال رایگان
ارسال رایگان
سفارشات بیش از 150 هزار تومان
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز زمانت تعویض
7 روز زمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

کتاب « چمران مظلوم بود » سومین کتاب از مجموعه « یاران ناب » سرگذشت‌نامه و خاطراتی از « شهید دکتر چمران » از زبان دوستان و هم‌رزمان وی است . مطالب کتاب به طور مختصر و موجز، رویدادهای مهم زندگی این شهید را از زمان آغاز تحصیل در آمریکا تا روز شهادت وی به تصویر می‌کشد . این رویدادها از زبان نزدیکان، دوستان، همسر و هم‌رزمان این شهید بازگو شده‌اند و مبارزات این شخصیت، دیدارهایش با علما و بزرگان و شخصیت‌های سیاسی وقت، فعّالیت‌های او در جنگ و حضورش در عملیات‌های گوناگون جنگی و رخدادهای زندگی خانوادگی او را دربردارد. قابل ذکر است، کتاب با تصاویری از این شهید و سال‌شمار رویدادهای زندگی‌اش مستند شده است.

مصطفي گفت : من فردا شهيد مي شوم . گفتم حتما شوخي مي كند ، اما ته دلم ترسي انداخته شد . خواستم امتحانش كنم ، گفتم : مگر شهادت دست شماست ؟ جواب داد : نه ولي من از خدا خواستم و مي دانم خدا به خواستم جواب مي دهد . اين حرف برايم تعجب انگيز بود . مصطفي هرگز شوخي نميكرد . يقين كردم كه او شهيد خواهد شد و امروز آخرين باري است كه او را مي بينم و اگر برود ، ديگر بر نمي گردد . بعد از رفتنش منتظر خبر بودم كه تلفن زنگ زد . با خود گفتم برو بردار كه مي خواهند بگويند مصطفي تمام ! گفتن مصطفي زخمي شده امدن دنبالم مرا بردن بيمارستان ...

سایر مشخصات محصول

وزن : 200 گرم
شابک : 978-600-6274-15-7
مولف : علي اكبري
انتشارات : يا زهرا (س)
تعداد صفحات : 103
موضوع : خاطراتي از شهيد مصطفي چمران
شماره کتاب شناسی ملی : 2370660
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها