3 رای   - 

چهل تدبیر

کتاب چهل تدبیر نوشته محمدپعلی الفت پور ، مروری بر چهل رویداد مهم و مقاطع بحرانی در تاریخ انقلاب اسلامی از آغاز تا حدود سال 88 است . انقلاب اسلامی از ابتدا تا کنون رویدادها و بحران های زیادی را پشت سر گذاشته است . در این کتاب گزیده ای از بحران هایی که اکثرا ریشه داخلی داشته اند به همراه تصاویر آرشیوی برای نسل جوان علاقه مند بازگو شده است .  
موجود شد خبرم کن !
نا موجود
350,000 ریال

موضوع کتاب چهل تدبیر گزیده ای از مهم ترین بحران هایی ست که انقلاب از سال های نوپایی خود تا حدود سال 88 تجربه نموده است . دقت و مطالعه چهل بحران و چهل تدبیر بیان شده در این کتاب برای جوانان اهمیت امانتی که برای آنان به سختی رسیده است را مشخص می کند .

بیست و یک بحران مربوط به دوره امام راحل و باقی مربوط به دوران زعامت آیت الله خامنه ای ست . این مجموعه بر آن بوده تا با انتخاب بحران ها در زمان ها و شرایط مختلف سیری متنوع به مخاطب علاقه مند خود ارائه دهد .

دولت موقت ، انجمن حجتیه ،جریان سی خرداد ،کودتای شریعتمداری ، جریان 23 آبان 76 ، لوایح دوقلو  ، تحصن مجلس ششم ، کودتای نوژه و ... از جمله بحران هایی ست که در این کتاب بیان شده است . 

بخشی از کتاب چهل تدبیر صفحه ی 180 :

« چند پرونده مهم فساد اقتصادی

یکی از پر سر صدا ترین پرونده های فساد اقتصادی ایران ، پرونده اختلاس بانک صادرات بود . در این پرونده فردی به نام فاضل خداداد با همکاری مرتضی رفیق دوست ، اختلاسی 123 میلیارد تومانی در بانک صادرات انجام دادند . این اختلاس هنوز رکورد دار اختلاس ها در تاریخ ایران است .»  

سایر مشخصات محصول

وزن : 408
شابک : 9786009126255
مولف : علی الفت پور
انتشارات : پرستا
تعداد صفحات : 263
موضوع : مروری بر مقاطع بحرانی تاریخ انقلاب اسلامی
جلد : شومیز
شماره کتاب شناسی ملی : 7638402
قطع : رقعی
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها