• ‎−5%
کاملا سری

کاملا سری

30,000 تومان
28,500 تومان 5% ذخیره کنید

کتاب کاملا سری نوشته یسری فوده می باشد که توسط وحید خضاب بدون سانسور ترجمه شده است . انتشارات کاظمی که پیش از این در کتاب های اطلاعاتی امنیتی به مسایل مهم امنیتی پرداخته بود در جلد دوم مجموعه با نام کاملا سری به روایت القاعده از ماجرای حمله 11 سپتامبر  پرداخته است . همچنین حواشی با نگاهی منصفانه بیان شده است .

تعداد:

آخرین موجودی

یکی از اتفاقات مهم بیست سال اخیر که نقطه عطفی در تاریخ است ماجرای 11 سپتامبر 2001 است . حمله نظامی به افغانستان و عراق و تغییر توازن در عرصه سیاسی و اقتصادی از نتایج این اتفاق می باشد . کتاب کاملا سری در 269 صفحه  قصد دارد بدون دل سپردن به نظریه های سست و ابهات عوام فریبانه رسانه ای در این مورد به بررسی این قضیه بپردازد . یسری فوده خبرنگار عرب در شبکه الجزیره است  او با ساختن مستند های تحقیقی در موضوعات خاص تصویری تازه ای از وقایع را بیان می کند .

بخشی از کتاب :

"محمد عطا در هواپیما {مطابق با بلیطی که از قبل خریده بود } روی صندلی شماره  D8 نشست ، در بخش فرست کلس {در جلوی هواپیما  و نزدیک ترین نقطه به کابین خلبان } . این { انتخاب  } ، اتفاقی نبود .

رمزی بن الشبیه ( هماهنگ کننده ی عملیات 11 سپتامبر ) :

طبق بررسی هایی که از قبل انجام داده بودند ، باید برای صندلی های بلیط می گرفتند که به برادرها آزادی حرکت و قدرت مانور سریع بدهد لذا این صندلی ها را از مدت ها پیش از عملیات رزرو کرده بودند

جدول اطلاعات مقادیر
موضوع روایت نگار 11 سپتامبر
مولف یسری فوده ترجمه وحید خضاب
انتشارات شهید کاظمی
تعداد صفحات 269
شابک 0786226609647
وزن 330
جلد شومیز
شماره کتاب شناسی ملی 5815102
قطع رقعی
chat نظرات (0)
امتیاز
(0 امتیاز)
فعلا نظری از طرف مشتریان وجود ندارد.