کبوتر سفالی سبز

کبوتر سفالی محصولی مناسب برای دکور منزل شماست و مناسب هدیه دادن به عزیزانتان است .  این محصول تولید ایران و لعاب خورده است .
موجود
420,000 ریال

ارسال رایگان
ارسال رایگان
سفارشات بیش از 150 هزار تومان
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز زمانت تعویض
7 روز زمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

این پرنده های کوچک فیروزه ای بسیار پرطرف دار بوده و یکی از پرفروش ترین ها بوده است. این پرنده ها به صورت چهارتایی به فروش می رسد. 

اصولا نماد پرنده در ایران باستان دارای مقام والایی بوده است و مردم ایران همیشه نگاهی مقدس به پرنده ها داشته اند و نماد پرنده نشانۀ آزادی (با توجه به تعلق داشتن آن به آسمان) بوده است . همین موضوع باعث شده که در آثار به جا مانده از آن دوران و حتی در آثار پس از اسلام آثار و نقش های پرنده به وفور دیده شود و همین موضوع باعث شده که هنرمندان امروزی  از این نماد الهام بگیرند.

زمانی که سفال با لعاب آراسته می شود هم برزیبایی آن افزوده می شود و هم در برابر رطوبت مقاومت بالایی کسب می کند . لعاب ها انواع مختلفی دارند که بر حسب نیاز به کار گرفته می شوند . یکی از انواع لعاب های مورد استفاده در صنعت سفال و سرامیک ، لعاب های ترنس یا شفاف هستند که اغلب پس از تزیین بدنه ظروف، بر سطح بدنه محصول زده می شود تا هم موجب جلا یافتن و هم افزایش استحکام اثر گردد .  این محصولات هماهنگی مناسبی با چیدمان و دکوراسیون های مدرن منازل خواهند داشت به خصوص اگر بصورت مجموعه چندتایی و همراه بامحصولات هم خانواده خود مثل انارهای سرامیکی چیدمان شده و مورد استفاده قرار گیرند . 

مصارف استفاده این طرح صرفا تزئینی است که شما می توانید از این پرنده های ریز سفالی بر روی میز کار خود و یا در اتاق کارتان زیبایی ای خاصی به اتاق و یا اتاق کارتان ببخشید و از دیدن آنان لذت ببرید 

سایر مشخصات محصول

وزن : 550 گرم
ابعاد پرنده : در پنج سایز متفاوت
جنس پرنده : سفال
رنگ پرنده : سبز
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها