کتاب جمکران

انتشارات کتاب جمکران وابسته به مسجد مقدس جمکران است که برای تقویت و گسترش فرهنگ ناب محمدی کتاب های با موضوع رمان های مذهبی برای کودکان ، نوجوانان و بزرگسال از نویسندگان مطرح در این حوزه را چاپ و تکثیر می کنند و در راستای اهداف جامعه مهدوی کتاب هایی با موضوع مهدویت را به دست دوست داران اهل بیت رسانده است .
نمایش 1 - 8 از 8 آیتم
 • کتاب داستان کریستال و قالیچه پرنده
  200,000 ریال

  کتاب کریستال و قالیچه پرنده نوشته علی آرمین و تصویرگری عاطفه فتوحی مناسب گروه سنی ج است . این کتاب با روایت همدلی و مهربانی بین حیوانات و تصویرهای مرتبط به داستان به شکل فانتزی طراحی شده است . ویژگی برجسته ی اثر حاضر این است که با رنگی کردن اسم شخصیت های داستان هماهنگی بین ذهن و چشم کودک ایجاد می...

  200,000 ریال
  موجود
 • کتاب بچه های فرات
  200,000 ریال

  کتاب بچه های فرات نوشته ی لیلا قربانی داستان است که فاجعه کربلا را از زاویه های متفاوت و دیدگاه چند نوجوان که خبر سفر امام حسین علیه السلام به کوفه را شنیده بودند ، روایت می کند . این نوجوانان در آن زمان بر سر دو راهی مهمی قرار می گیرند که در نتیجه راه مقابله با سپاه یزید و یاری یاران امام حسین...

  200,000 ریال
  موجود
 • کتاب بی نام پدر
  450,000 ریال

  کتاب بی نام پدر نوشته ی سید میثم موسویان است که داستان دو مرحله از زندگی یک تیمسار درجه دار فاسد شاهنشاهی که مسبب بسیاری از سرکوب ها و قاچاق ها از جمله مواد مخدر بوده و موسس انجمن بهایی شناخته شده و عامل مستقیم انگلیسی ها بوده است را روایت می کند .

  450,000 ریال
  موجود
 • کتاب زنی که پشت خزر خواب بود
  440,000 ریال

  کتاب زنی که پشت خزر خواب بود نوشته ی مریم بصیری است که داستان زندگی یک بانوی جوان را روایت می کند او در کشور آذربایجان زندگی می کند و برای پی بردن به شخصیت دینوی و رسیدن به اصل و اصول واقعی خود به کشور ایران سفر کرده و در مسجد مقدس جمکران با زندگی پر از غم و قصه ی سه بانوی دیگر آشنا می شود .

  440,000 ریال
  موجود
 • کتاب یکی بود سه تا نبود
  350,000 ریال

  کتاب یکی بود سه تا نبود نوشته ی مهدی کفاش است که داستانی تخیلی و واقعی جذاب را از زبان سه شخصیت داستان به نام های منصور و مینو و شاهد را در رابطه با نفر چهارم شرح می دهد .

  350,000 ریال
  موجود
 • کتاب و اینگونه است زینب
  400,000 ریال

  کتاب و اینگونه است زینب نوشتاری به قلم محمد سوری و با موضوع بازآفرینی کتاب خصائص زینبیه سید نور الدین جزائری ست . در کتاب خصائص زینبیه نویسنده تلاش نموده تا در چهل بخش کوتاه و بلند به معرفی چهل خصیصه حضرت بپردازد . او ابتدا به ولادت آن حضرت و واژه شناسی زینب می پردازد .

  400,000 ریال
  موجود
 • کتاب دوباره بابل
  180,000 ریال

  کتاب دوباره بابل نوشته فاطمه رحیمی است که داستانی عاشقانه سیاسی ست و ترکیب عشق ، اضطراب ، توطئه ، تعقیب رادر قالب روایتی دلچسب برای مخاطب رقم زده است . نویسنده در این کتاب ماجراهای دی ماه ۹۶ و اوضاع جامعه و موضوع مدافعین حرم را در قالب داستان به نگارش در می آورد .

  180,000 ریال
  موجود
 • کتاب پسران آب و آتش
  240,000 ریال

  کتاب پسران آب و آتش نوشته مسلم ناصری است و روایتی جذاب از دل تاریخ در قالب داستانی در مورد سرگذشت آل بویه اولین حکومت شیعه در ایران است . این روایت از تعبیر خواب عجیب بویه در مورد سه فرزندش شروع می شود . علی ، احمد و حسن به دنبال سرنوشت در میان پایه های زنگار رفته دولت عباسی سرزمین شان را ترک می...

  240,000 ریال
  موجود