کتاب چهارم من دیگر ما بازی های عسلی و عسل های بدلی

کتاب چهارم من دیگر ما بازی های عسلی و عسل های بدلی

19,000 تومان

کتاب چهارم من دیگر ما نوشته محسن ولدی عباسی کتابی کاربردی در زمینه تربیتی ست . این کتاب همچون سه جلد قبل با شعار فرزند ما از ما جدا نیست با محوریت تربیت و نقش محبت به موضوع نقش بازی در تربیت فرزند می پردازد . این کتاب از سه بخش تشکیل شده : بخش اول رابطه ی بازی با محبت ؛ بخش دوم چرای بی اعتنایی والدین به بازی و اهمیت آن و بخش سوم هم به ویژگی های بازی مفید می پردازد .

تعداد:

آخرین موجودی

مجموعه کتاب‌ من دیگر ما با موضوع  تربیتی به قلم محسن عباسی ولدی برای پرورش و تربیت درست کودکان است . جلد چهارم از این مجموعه با عنوان بازی های عسلی و عسل های بدلی به نقش بازی در تربیت کودکان می‌پردازد . بازی یکی از نیازهای اصلی فرزند مثل غذا و گامی مهم برای  تربیتی صحیح است . یک نیاز مهم که ریشه بسیاری از مشکلات تربیتی در زمان کنونی ست . بازی مثل عسل کام فرزند را شیرین می کند . بازی ناسالم مثل عسل ناسالم قطعا مخرب روح و سلامت اخلاقی فرزند است و شناخت بازی مناسب ضروری .

لذا عباسی ولدی ، نویسنده کتاب از ابتدا تلاش نموده تا با بیانی روان و کاربردی کتابی مناسب همه والدین منتشر کند .

این کتاب موضوع تربیت را بر مبنای محبت بررسی نموده و در سه بخش با عناوین یک لیوان آب یک لقمه غذا و یک دست بازی با طعم محبت ، فرزندت سو تغذیه بازی گرفته حواست هست ؟ و نشانه های سالم بودن غذای بازی به سه نکته مهم رابطه ی محبت با بازی ، توجه والدین به بازی و آسیب بی اعتنایی به آن و ویژگی های بازی سالم مورد بحث قرار داده است . 

ضمیمه جلد چهارم این کتاب با عنوان بازی بازوی تربیت است که در آن 140 بازی برای کودکان در سنین مختلف به تفکیک سن آموزش داده شده است تا والدین با بازی های مختلف آشنایی کافی را داشته باشند .

« بچه که بودم ، مادرم برایم جوجه می خرید ؛ از همین جوجه های رنگی ؛ دانه ای پنج تومان . اولش فکر نمی کردم بزرگ کردنشان ، کار چندان سختی باشد ؛ اما بعد فهمیدم پرورش جوجه ها، فوت و فن خودش را دارد . 

باید کودکی کرد تا بزرگ شد . بچه هایی که از بچگی کردن محروم می شوند ، بزرگ هم که می شوند ، کودک می مانند . این کودکی های نارس ، یکی از موانع بزرگ در مسیر تربیت فرزند است . پرنده های کوچک خانه م ، اگر آزاد نباشند ، نمی توانند کودکی کنند . »

بخشی از جلد چهارم کتاب من دیگر ما

جدول اطلاعات مقادیر
موضوع تربیت فرزند در اسلام
مولف محسن ولدی عباسی
انتشارات آیین فطرت
تعداد صفحات 168
شابک 9786008031000
وزن 201
جلد شومیز
شماره کتاب شناسی ملی 4693163
قطع رقعی
chat نظرات (0)
امتیاز
(0 امتیاز)
فعلا نظری از طرف مشتریان وجود ندارد.