Catalog

کتاب

کتاب

کتاب مثل اقیانوس بیکرانی است که ناشناخته های بسیاری دارد و هر کس به فراخور حالش دل به ژرفای آن می سپارد و با انبانی پُر باز می گردد. در این دریای عمیقِ معرفت، گوهرهای نابی وجود دارد که تنها تلاشگران چیره دست می توانند به آن دست بیابند . کتاب غذای روح آدم است، اگر سالم و نشاط آور و نیروبخش باشد، اما اگر مسمون و زیان آور باشد، حتی اگر با ظاهری آراسته و دلربا عرضه شود، باید فضای جان و دل را از آن دور نگه داریم و مواظب باشیم . تلاش ما در مجموعه اسوه این بوده است که هواره با معرفی و تهیه کتاب های خوب بستری مناسب را برای انتخاب و خرید آسان برای شما فراهم آوریم
نمایش 1081 - 1092 از 1227 آیتم
 • معجزات درمانی سیاهدانه و عسل
  60,000 ریال

  کتاب "معجزات درمانی سیاه‌دانه و عسل " روایتگر خواص درمانی عسل و گیاه سیاه‌دانه است که به قلم دکتر محمد دریایی متخصص علوم زیستی ، تغذیه و گیاهان دارویی نوشته شده است .

  60,000 ریال
  ناموجود
  خرید محصول
 • آشپزی المیرا
  50,000 ریال

  کتاب آشپزی المیرا نوشته خانم فهیمه حیرتی است که شامل طرز تهیه بیش از دویست نوع غذا ، دسر ، سالاد ، ترشی و ... است . ویژگی این کتاب این است که به زبان ساده و روان با مواد و وسایل کاملا قابل دسترس دستور تهیه می دهد .

  50,000 ریال
  ناموجود
  خرید محصول
 • کتاب تولد در لس آنجلس
  300,000 ریال

  کتاب تولد در لس آنجلس حکایت تحول یک خواننده است . بهزاد دانشگر در این کتاب خاطرات محمد عرب خواننده ایرانی مقیم آمریکا که جرقه ای در زندگی ، مسیرش را تغییر داد ، به زیبایی می نویسد .

  300,000 ریال
  ناموجود
  خرید محصول
 • کتاب انسان و خدا
  200,000 ریال

  کتاب انسان و خدا چهارسخنرانی از شهید مصطفی چمران که به همت مهدی چمران گردآوری شده است که در آن به چهار بحث ؛ روح و عالم غیب ، روش قرآن در اثبات خدا ، مکاتب فلسفی و جبر و اختیار می پردازد .

  200,000 ریال
  ناموجود
  خرید محصول
 • ده روز با داعش از درون دولت اسلامی
  230,000 ریال

  کتاب 10 روز با داعش از درون دولت اسلامی ، شرح سفر جسورانه‌ ۱۰ روزه‌ یورگن تودنهوفر روزنامه‌نگار آلمانی است که به همراه پسرش و یکی دیگر از دوستان وی به قلمرو داعش می روند و به ثبت رویدادهای می پردازند . این کتاب ترجمه علی عبداللهی و زهرا معین الدینی است .

  230,000 ریال
  ناموجود
  خرید محصول
 • کتاب نیایش ها
  200,000 ریال

  در کتاب نیایش ها که به همت مهدی چمران ، در بنیاد شهیدچمران گردآوری شده است ؛ یادداشت های کوتاه وی ، به تدریج و با ورود او به سال های مبارزه در لبنان و ایران رنگ و بویی عرفانی به خود می گیرد . کتاب دارای 152 صفحه است که در پایان آن چندین عکس از دوران متفاوت شهید چمران چاپ شده است .

  200,000 ریال
  ناموجود
  خرید محصول
 • مهران می خندد
  160,000 ریال

  کتاب مهران می خندد زندگی نامه و خاطرات شهید مرزبان ستوان یکم مهدی اقرع از زبان خانواده ، دوستان و همکاران این شهید است . ایشان به همراه هفت نفر از نیرو های پایور و ناجا در منطقه مرزی نگور توسط تروریست های جیش الظلم به شهادت رسیدند .

  160,000 ریال
  ناموجود
  خرید محصول
 • ابوجهاد
  65,000 ریال

  کتاب ابوجهاد شامل صد خاطره از شهید عماد مغنیه است که توسط سید محمد موسوی جمع آوری شده است . این خاطرات از زمان تولدش تا زمان شهادت ش را شامل می شود که از زبان پدر ، مادر و خانواده ، دوستان و همرزمانش بیان شده است و کمکی برای شناخت شخصیت این شهید والاقدر می کند .

  65,000 ریال
  ناموجود
  خرید محصول
 • کتاب زیر پوست جنگ
  90,000 ریال

  کتاب زیر پوست جنگ ، روایت سه نیروی سابق بعثی که مقامات بالای سیاسی و نظامی داشته اند را از مقدمات ، سیر و سرنوشت جنگ ارائه می‌کند . که این سه تن عبارتند از صلاح عمر العلی ، از اعضای شورای حزب بعث و شورای رهبری انقلاب عراق . حامد علوان الجبوری ، ریئس دفتر احمد حسن البکر و صدام و وزیر امور خارجه...

  90,000 ریال
  ناموجود
  خرید محصول
 • دعای معراج
  10,000 ریال

  کتاب دعای معراج به همراه دعای نادعلی ، دعای نور و دعای سلامتی امام زمان ( عج ) با ترجمه مهدی الهی قمشه ای در سایز نیم جیبی ( 8 * 16 سانتیمتر ) با خط کامپیوتری و در دو رنگ مناسب برای اینکه همراه خود در همه جا داشته باشد طراحی شده است . در اطلاعات بیشتر پایین صفحه فضیلت های این دعای با ارزش را...

  10,000 ریال
  ناموجود
  خرید محصول
 • کلیات قصیده حضرت مشکل گشا
  60,000 ریال

  کتاب کلیات قصیده حضرت مشکل گشا هر دو عالم علی ( ع ) به طریقه نظم و نثر به انضمام مولودنامه حضرت رسول ( ص ) در سایز جیبی تهیه شده است که در آن اشعاری در مدح حضرت علی ( ع ) ، قصیده مشکل گشا و داستان عبدالله خار کن آمده است و در ادامه مولودنامه حضرت رسول ( ص ) ، صلوات خاصه دوازده امام ( ع ) و اشعاری...

  60,000 ریال
  ناموجود
  خرید محصول
 • دعای کمیل
  10,000 ریال

  کتاب دعالی کمیل به انضمام زیارت حضرت زهرا ( س ) در سایز جیبی با طرحی زیبا و جذاب با ترجمه مهدی الهی قمشع ای در 32 صفحه با خط کامپیوتری در طرح صفحه دو رنگ طراحی شده است که برای استفاده در مساجد ، هیئت ها و مجالس مذهبی و برای وقف اموات کتابی مناسب است .

  10,000 ریال
  ناموجود
  خرید محصول