کف خیابون 2

کف خیابون جلد2

75,000 تومان

کتاب کف خیابان دو نوشته محمدرضا حدادپور جهرمی و مستند داستانی در مورد یک سرباز گمنام امنیتی و پرونده های امنیتی اوست . این رمان حاصل اطلاعات سوخته جمع آوری شده توسط نویسنده با قلمی خودمانی و گاه همراه طنز داستانی جدی و جذاب را روایت می کند .

تعداد:

آخرین موجودی

کتاب کف خیابون 2 مستند داستانی جذاب در مورد رویداد های خاص امنیتی است که بر اساس اطلاعات سوخته توسط محمدرضا حدادپور جهرمی ؛ نویسنده کتاب با بازنویسی و شکل داستانی بخشیدن نوشته شده است .

بعد از کتاب کف خیابون 1 و استقبال مخاطبین از بیان داستانی جذاب و واقعی این بار نویسنده به سراغ روایت داستان پیمان یکی از سردسته های گروهک های تروریستی رفته است و مخاطب را با داستانی جذاب  و قلم روان و محاوره درگیر می نماید .

طنز مایه های درون داستان ، اتفاقات و گاه فراز ها و فرودها و تلخی ها داستان را از خسته کننده بودن برای مخاطبان دور نموده است .

این کتاب در آستانه ی چهل سالگی انقلاب اسلامی در 252 صفحه نگاشته شده تا ذره ای از زحمات شبانه روزی سربازان گمنام امام زمان در تامین امنیت و نقش گروهک های مختلف را روایت نماید .

« پیمان از سرحلقه های مهم یکی گروهک تروریستی در ایران بود که به مدت 7 سال ، به صورت متمرکز و غیرمتمرکز در انگلستان و ترکیه ، در رشته مدریت و جریان سازی نیروهای فریب خورده ، بسیار کارآمد و کاربردی بود و به خاطر مطالعات گسترده ، تمرین و تجارب شخصی خودش ، کم کم در حال تبدیل شدن به یکی از عناصر صاحب سبک گروهک وابسته به جریان سلطنت طلب و ربع پهلوی خائن بود . البته جنایات متعدد این حیوان کثیف علیه امنیتی ملی بود و ما با کلی تلاش و مشقت توانستیم به خلاصه پرونده هایش برسیم و ببینیم چقدر جنایت کردند و چقدر هم در حال طراحی و عملیات هستند . »

بخشی از متن پشت کتاب کف خیابون 2 

جدول اطلاعات مقادیر
موضوع داستان های فارسی
مولف محمدرضا حدادپور جهرمی
انتشارات حداد
تعداد صفحات 215
شابک 97862297135
وزن 390
جلد شومیز
شماره کتاب شناسی ملی 6227660
قطع رقعی
chat نظرات (0)
امتیاز
(0 امتیاز)
فعلا نظری از طرف مشتریان وجود ندارد.