0 رای   - 

گردان به تو می نازد

کتاب گردان به تو می نازد زندگینامه داستانی شهید مدافع حرم ، قدیر سرلک به نویسندگی زهرا اسدی است . روایت مردی که به فرماندهی گردان امام حسین علیه السلام سپاه ناحیه شهید محلاتی تهران در آمد و در سیزدهم آبان سال 1394 در حلب سوریه به درجه رفیع شهادت نایل شد .
موجود
330,000 ریال

تجلی نورالله را می شود در وجود بندگان مخلصی لمس کرد که جلوه شهود ابدی معبود شدند و با شهادت خویش حیات مرگ را رقم زدند .  این کتاب در ۲۳۲ صفحه مزین با آلبوم تصاویر و دستخط شهید به همت انتشارات روایت فتح به چاپ رسیده است .

جرعه ای از کتاب پیش رو گوارای روح پاک خوانندگان عزیز و گرامی :

فصل یازدهم :

شیر گردان :

با همان حالت بهت زده و لب هایی رنگ پریده که از اشک هایش خیس شده بود ، خدا خدا می کرد که قدیر داخل ماشین نبوده باشد . زانوان اسماعیل قدرت یاری اش را نداشتند . این بار ابراهیم جلوی اسماعیل ذبح شده بود . جایی نبود که دستش را تکیه بدهد . خودش را کشان کشان به در راننده رساند . دنبال یک نشانی می گشت که قدیر را شناسایی کند . در میان آن پیکر بی نشان یکدفعه چشمش به تکه کوچکی از لباس قدیر افتاد . گوشه ای از لباس قدیر در حین انفجار پاره شده و روی زمین کنار در راننده افتاده بود . این تنها تکه ای از قدیر بود که سالم مانده بود . به خودش امیدواری داد که اشتباه می کند و آن پیکر سوخته ، قدیر نیست ، اما تمام امیدش با دیدن کلاه قدیر که یک متر جلوتر از او روی زمین پرت شده بود نا امید شد . دوباره سرش را کوبید و شروع کرد فریاد زدن : قدیر ، قدیر ! چشمش به دستان قدیر افتاد که به سمت فرمان ماشین خم شده بود ، اما هر دو دستش از مچ قطع بودند ، همان دست مجروحی که قدیر با آن چقدر مدارا می کرد .

سایر مشخصات محصول

وزن : 178 گرم
شابک : 978-600-330-516-8
مولف : زهرا اسدی
انتشارات : روایت فتح
تعداد صفحات : 232
موضوع : شهید قدیر سرلک
جلد : شومیز
شماره کتاب شناسی ملی : 7306506
قطع : رقعی
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها