گلبرگ زندگی جلد دوم

کتاب گلبرگ زندگی جلد دوم مجموعه گفتگوی تلویزیونی آقای حسین دهنوی در شبکه سه سیما است که این جلد از مجموعه گلبرگ زندگی شامل مسائل و مشکلات دوران عقد و آغاز زندگی مشترک است . این کتاب مانند راهنمایی برای شروع زندگی مشترک به جوانان پیشنهاد می شود .
موجود شد خبرم کن !
نا موجود
90,000 ریال

حجت الاسلام و المسلمین حسین دهنوی یکی از مشاوران برجسته و کارشناسان برجسته در حوزه ازدواج و زناشویی هستند که ازدواج را از زوایای مختلف مورد بررسی قرار داده اند . کتاب گلبرگ زندگی جلد دوم از مجموعه ی گلبرگ زندگی است . کتاب گلبرگ زندگی جلد دوم به مسائل و مشکلات دوران عقد و آغاز زندگی مشترک می‌پردازد که با توجه به تنوع مسائل و کاربردی بودن آنها میتواند چراغ راهی برای همه زنان و مردان متأهل به ویژه زوج های جوان باشد . 

بارزترین خصوصیت کتاب گلبرگ زندگی جلددوم اثر آمیختگی مباحث آن با علوم روز دنیا از جمله روانشناسی و روان پزشکی است که با رایحه خوش آموزه‌های اسلامی همراه شده و به مخاطب مسلمان اطمینان می‌دهد که برای رفع مشکلات زندگی خود و ارتقای آن راه درست را برگزیده است . 

در این کتاب عناوینی همچون :   

جایگاه فسخ عقد ، انگیزه های جدایی ، نگرانی ها ، تردید ها همچون وسواس فکری مرد وسواسعملی زن و ... ، لغزشگاه ها همچون مجادله زن و شوهر قهر کردن زن بی اعتمادی همسر و ... ، گفت و گوی زن و شوهر ، روابط خانوادگی زن و شوهر مانند بی توجهی به زن در حضور مادر برخورد با پدر و مادر خانم ارتباط نداشتن خانواده شوهر با عروس و ... ، دخالت های دیگران مانند فرمان دادن مادرشوهر به طلاق دخالت مادر زن در کار زوجین ، آغاز زندگی زناشویی ، جشن عروسی ، روابط زناشویی 

آمده است که در هر بخش سوالی مطرح شده است و جواب آن را حجت الاسلام و المسلمین حسین دهنوی به تفصیل بیان کرده است و راهکارهایی داده اند . 

در بخشی از کتاب گلبرگ زندگی جلد دوم با عنوان ارتباط نداشتن خانواده شوهر با عروس می خوانید :

سوال : رفتار خانواده شوهرم با من خیلی خوب است اما با این که شش ماه از عقدمان می گذرد هنوز یک بار هم به دیدن من نیامده اند آیا این رفتار آنان پسندیده است ؟

برای پاسخ توجه شما را به چند نکته جلب می کنیم :

  1. فرهنگ و آداب و رسوم خانواده های مختلف متفاوت است 
  2. انسان ها دارای روحیه های متنوع و بعضی دارای تیپ شخصیتی درون گرا هستند به همین دلیل اهل رفت و آمد نیستند 
  3. گرچه ارتباط خانواده شوهر با شما امیدبخش و نشاط آور است اما اگر به دیدار شما نمی آیند به این معنا نیست که شما را دوست ندارند .
  4. مهم این است که شوهرتان به شما علاقه دارد پس بسیار مراقب باشید این اندیشه های شما سبب بی توجهی به خانواده همسر و خدایی نخواسته سردی روابطتان نشود . 

سایر مشخصات محصول

وزن : 230 گرم
شابک : 9786002060396
مولف : حسین دهنوی
انتشارات : خادم الرضا
تعداد صفحات : 220
موضوع : روابط زن و مرد دوران عقد مشکلات دوران عقد
جلد : شومیز
شماره کتاب شناسی ملی : 1542142
قطع : رقعی
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها