0 رای   - 

گلبرگ زندگی جلد چهارم

کتاب گلبرگ زندگی جلد چهارم که به نام هنر عشق ورزی شهرت یافته است اثر حسین دهنوی است که در آن به بررسی مسائل جنسی در زندگی زناشویی می پردازد . 
موجود
140,000 ریال

حجت الاسلام و المسلمین حسین دهنوی یکی از مشاوران برجسته و کارشناسان برجسته در حوزه ازدواج و زناشویی هستند که ازدواج را از زوایای مختلف مورد بررسی قرار داده اند . کتاب گلبرگ زندگی جلد چهارم هنر عشق ورزی از مجموعه ی گلبرگ زندگی است . کتاب گلبرگ زندگی جلد چهارم به بررسی مسائل جنسی در زندگی زناشویی می‌پردازد که با توجه به تنوع مسائل و کاربردی بودن آنها می تواند چراغ راهی برای همه زنان و مردان متأهل به ویژه زوج های جوان باشد .

میل جنسی در وجود انسان از الطاف خداوند و نیروی بسیار عظیمی است که به جان آدمی گرما می بخشد و استعدادهای او را شکوفا می سازد و مانند گرمای خورشید که یخ را ذوب می کند و دانه نهفته در دل زمین را می شکوفاند و گیاهان را می رویاند .

رابطه درست جنسی بین زن و مرد آهن ربایی قوی است که براده های تیز آهن را از دل همسران بیرون می کشد و به آنان آرامش می دهد .

متخصصان روابط انسانی بر این باورند که رفع درست نیاز جنسی از مهم ترین لوازم زندگی است . از امام باقر ( ع ) می پرسند : چرا مسلمانان به آمیزش جنسی زیاد اهمیت می دهند ؟

حضرت فرمود : می خواهند با این کار عفت خویش را حفظ کنند و به دیگران تمایل نیابند . 

در کتاب گلبرگ زندگی جلد چهارم هنر عشق ورزی به مباحث زیر اشاره می شود :

بخش اول : کلیات 

بخش دوم : راه های بالا بردن کیفیت رابطه جنسی 

بخش سوم : اختلالات جنسی 

بخش چهارم : پرسش و پاسخ

 کتاب گلبرگ زندگی جلد چهارم نیز همانند سایر کتاب های مجموعه گلبرگ زندگی اثر آمیختگی مباحث آن با علوم روز دنیا از جمله روانشناسی و روان پزشکی است که با رایحه خوش آموزه‌های اسلامی همراه شده و به مخاطب مسلمان اطمینان می‌دهد که برای رفع مشکلات زندگی خود و ارتقای آن راه درست را برگزیده است . 

سایر مشخصات محصول

وزن : 210 گرم
شابک : 9786002060891
مولف : حسین دهنوی
انتشارات : خادم الرضا
تعداد صفحات : 199
موضوع : زناشویی در اسلام بررسی مشکلات زناشویی
جلد : شومیز
شماره کتاب شناسی ملی : 4195758
قطع : رقعی
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها