گیره روسری آویزدار مذهبی
گیره روسری آویزدار مذهبی

سایر تصاویر

گیره روسری آویزدار مذهبی
گیره روسری آویزدار مذهبی

گیره روسری آویزدار مذهبی

هر وقت موجود شد پیامک کن
20,000 تومان

گیره روسری نگین دار یا رضا با کاربری نگه داشتن روسری بانوان طراحی شده است با پلاک برنجی که برای دوام بیشتر با طلا آبکاری شده و مقاوم است . مناسب برای همه مراسمات . پایه های گیره روسری پلاستیکی و مشابه تصویر است .

تعداد:

ناموجود

گیره وصل جسمی از خاک به عرشی از نور ، تقدیم به هر آن کس که در وجودش را به ثمن تقوا و عفاف فروخت نه کمتر .

گیره روسری نگین دار یا رضا با کاربری نگه داشتن روسری بانوان طراحی شده است که با توجه به ابعاد مناسب و طرح زیبای آن زینتی متناسب با سبک زندگی ایرانی و اسلامی به شمار می رود . قابل استفاده به عنوان یک هدیه ارزشمند در همه ایام به ویژه اعیاد و مراسمات خاص مذهبی .

جنس پلاک گیره روسری از برنج می باشد و برای دوام بیشتر آبکاری طلا گردیده است . این آویز به یک گیره فلزی با پایه پلاستیکی با کیفیت بالا متصل شده است که تلاش شده است از مرغوبترین گیره موجود در بازار استفاده شود .

گیره روسری آویزدار نگین دار یا رضا نمونه خاص گیره روسری که سبک است و قدرت نگه داری بالایی دارد و محکم روسری را نگه می دارد پایه های این نمونه از گیره روسری آویزدار مذهبی پلاستیکی است و قیمت را اندکی کاهش داده است نسبت به نمونه مشابه که در سایت با عنوان گیره روسری نفیس آورده شده است .

لازم به ذکر است که تمامی قطعات و مواد مصرفی جهت تولید این محصول داخلی است که به دست پرتلاش کارگران و هنرمندان ایرانی به ثمر نشسته است .

جدول اطلاعات مقادیر
وزن 20 گرم
جنس پلاك برنج آبکاری طلا
رنگ نگين قرمز
جنس گيره فلزی با پایه پلاستیکی
ابعاد پلاك 27*18
chat نظرات (0)
امتیاز
(0 امتیاز)
فعلا نظری از طرف مشتریان وجود ندارد.