گیره روسری لبیک یا حسین

گیره روسری لبیک یا حسین با کاربری نگه داشتن روسری و شال بانوان طراحی شده است با پلاک برنجی که برای دوام بیشتر با طلا آبکاری شده و مقاوم است و به وسیله یک حلقه به گیره روسری با پایه های فلزی متصل است . طرح روی پلاک گیره روسری حکاکی است و پاک نمی شود . مناسب برای همه مراسمات .
موجود
220,000 ریال

گیره وصل جسمی از خاک به عرشی از نور ، تقدیم به هر آن کس که در وجودش را به ثمن تقوا و عفاف فروخت نه کمتر .

گیره روسری لبیک یا حسین با کاربری نگه داشتن روسری بانوان طراحی شده است که با توجه به ابعاد مناسب و طرح زیبای آن زینتی متناسب با سبک زندگی ایرانی و اسلامی به شمار می رود . قابل استفاده به عنوان یک هدیه ارزشمند در همه ایام به ویژه اعیاد و مراسمات خاص مذهبی .

جنس پلاک گیره روسری از برنج می باشد و برای دوام بیشتر آبکاری طلا گردیده است .

این آویز به یک گیره فلزی با پایه فلزی با کیفیت بالا متصل شده است که تلاش شده است از مرغوبترین گیره موجود در بازار استفاده شود .

گیره روسری آویزدار لبیک یا حسین نمونه خاص گیره روسری که سبک است و قدرت نگه داری بالایی دارد و محکم روسری را نگه می دارد پایه های این نمونه از گیره روسری آویزدار مذهبی فلزی است و نمونه مشابه که در سایت با عنوان گیره روسری نفیس آورده شده است را می بینید .

لازم به ذکر است که تمامی قطعات و مواد مصرفی جهت تولید این محصول داخلی است که به دست پرتلاش کارگران و هنرمندان ایرانی به ثمر نشسته است .

سایر مشخصات محصول

وزن : 100 گرم
جنس : فلز آبکاری شده
جنس پلاك : برنج آبکاری طلا
جنس گيره : فلزی
ابعاد پلاك : 27*18
هیچ نظری ارسال نشده