1 رای   - 

یاری که تا ندارد

کتاب یاری که تا ندارد نوشته علیرضا ثبتی گجوان و شامل چهل داستان کوتاه مهدوی است . این کتاب با حجم کم و قطع مناسب دربردارنده داستان های خوب و پرمحتوایی ست که خواننده را با خود به خوبی همراه می کند و نکته مهم کتاب این است که مخاطب نمی تواند از روی اسم داستان به محتوای داستان پی ببرد . مناسب جهت هدیه دادن به نوجوانان و جوانان است . جهت خرید تعداد بالا با ما تماس بگیرید .
موجود شد خبرم کن !
نا موجود
50,000 ریال

مهدی فاطمه بهترین رفیق و یار بی همتا برای مومنین هستند ، با توجه به حدیث معروف امام رضا علیه السلام " آنان که با تقوا و اخلاق و بیزاری از دشمنان ما در دوران غیبت کبری منتظر امر ما هستند در بهشت هم ردیف ما می باشند .

کتاب یاری که تا ندارد در بردارنده این موضوع است و به خواننده کمک می کند هر چه بهتر این یار را بشناسد و با کرامت ایشان آشنا شود . 

نویسنده سعی کرده است داستان هایی را در این کتاب بیاورد که از لحاظ بار روحی و معنوی چیزی کم نداشته باشد و ذهن مخاطب را با تفسیر زیبا از آن داستان با استفاده از منابع معتبر همچون قرآن و نهج البلاغه به افق های روشن هدایت کند چیزی که کمتر در کتاب های داستانی و تاریخی به طور واضح به آن اشاره شده است .

یکی از داستان های کتاب یاری که تا ندارد را با هم بخوانیم :

+ ظاهر و باطن شعارها

پدر زحمتکش در دمای 50 درجه و 90 درصد رطوبت عسلویه مشغول کارکردن بود . پسر 26 ساله اش بی توجه و بی خیال زیر کولر گازی روی مبل در اینستاگرام این پست را گذاشت : سلامتی همه پدرها !

مادر از 5 صبح بیدار شده و مشغول کارهای خانه بود . ولی دخترش لنگ ظهر از خواب بیدار شده و چند ساعت بعد  در اینستاگرام پست گذاشت ؟ همه هستی ام مادر !

در همان لحظه مادر وارد اتاق دخترش شد . دخترک داد زد : هزار بار بهت نگفتم بی اجازه نیا توی اتاقم . نمی فهمی ؟!

راستی پست دختر کلیک خورد ! مرد تابلوی خاتم کاری شده زیبایی را خریداری کرده بود و روی دیوار نصب کرد . همسرش گفت : حال برادرت که بیمار است را پرسیده ای ؟ با عصبانیت گفت : الان حوصله ندارم اما روی تابلو نوشته شده بود :

بیا تا قدر یکدیگر بدانیم

که تا ناگه ز همدیگر نمانیم

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که شعارهایمان در دنیای مجازی چقدر به رفتارمان در فضای حقیقی شباهت دارد !

استادی را می شناختم که همیشه از تکریم و احترام به سادات سر درسش سخن می گفت ؛ اما با اصل و ریشه همه سادات فرزند حضرت زهرا سلام الله علیها و امام مهدی عج الله تعالی فرجه با قول و عمل گفتار و رفتار دشمنی می کرد . غالبا ما اینگونه هستیم ...

به صورت ظاهری و زبانی عجل لولیک الفرج می گوییم ولی در رفتار و کردار خودمان با خلیفه و جانشین خداوند دشمنی هم می کنیم !!! و عملا مانع ظهور حضرت نیز می شویم .

سایر مشخصات محصول

وزن : 66 گرم
شابک : 9786004134323
مولف : علیرضا ثبتی گجوان
انتشارات : میراث ماندگار
تعداد صفحات : 80
موضوع : امام دوازدهم محمد بن حسن عسگری علیه السلام
جلد : شومیز
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها