0 رای   - 

یخ در بهشت

کتاب یخ در بهشت به قلم جمعی از نویسندگان به سرپرستی سیده عذرا موسوی ست . این کتاب مجموعه داستانی کوتاه  و جذاب با موضوع زنان و دفاع مقدس است . روایت زنانی که قصه قهرمانی دیگران را گفته اند و حالا خود قهرمان داستان شده اند .
موجود
150,000 ریال

موضوع کتاب یخ در بهشت 12 داستان و روایت کوتاه از زنانی ست که سالها از قهرمانی دیگران گفتند و حالا خودشان قهرمانانی شده اند که از انها قصه ها باید گفت .

" یخ در بهشت  " روایتی از دلسوزی ها و جانفشانی شان در پشت جبهه ها که به قلم جمعی از نویسندگان مثل سمیه حسینی ، معصومه میرطالبی و ... به رشته تحریر درآمده اند .

این کتاب دستپخت بانوان توانمند نویسنده ای است که به بهانه داستان ، راوی زنان و دفاع مقدس شده اند .

خواهران ، مادران و دخترانی که سهم سترگی در جبهه و جنگ داشتند .

این کتاب در 135 صفحه در انتشارات جمکران به چاپ رسیده است .

« روی نوک پنجه ، خودش را کشیده بود بالا و از کمر خم شده بود روی لبه وانت تا حلبی روغن رابردارد . دست های لاغرش را قلاب کرد دور حلبی . گفتم : " بده ش مو ! برات سنگینه بچه ! "

هنوز بلندش نکرده بودیم که یکهو صدای خمپاره هر دویمان را مچاله کرد روی زمین . دم صبح عراقی ها تک و توک دور باشگاه را می زدند . صداها از چند روز قبل بیشتر و نزدیک تر شده بود .

عمو جلیل همین طور بی تفاوت لای آچار و پیچ گوشتی جعبه ابزارش پی چیزی می گشت . بلند شدم و خودم را تکاندم . محبوبه زودتر از من بلند شده بود .  توی صورتش نشانه ای از ترس نبود ؛ انگار هنوز گلوله و خمپاره و ترس را باور نکرده بود یا اصلا نمی فهمیدشان . »

بخشی از داستان یخ در بهشت از کتاب یخ در بهشت صفحه 21

سایر مشخصات محصول

وزن : 112
شابک : 9789649736198
مولف : جمعی از نویسندگان
انتشارات : جمکران
تعداد صفحات : 135
موضوع : داستان های فارسی روایت زندگی زنان پشت جبهه
جلد : شومیز
شماره کتاب شناسی ملی : 5556163
قطع : رقعی
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها