کتاب یکی بود سه تا نبود

یکی بود سه تا نبود

هر وقت موجود شد پیامک کن
35,000 تومان

کتاب یکی بود سه تا نبود نوشته ی مهدی کفاش است که داستانی تخیلی و واقعی جذاب را از زبان سه شخصیت داستان به نام های منصور و مینو و شاهد را در رابطه با نفر چهارم شرح می دهد .

تعداد:

ناموجود

کتاب یکی بود ... سه تا نبود به قلم مهدی کفاش در 218 صفحه در انتشارات کتاب جمکران به چاپ رسیده است .

در اثر پیش رو نویسنده توانسته است که با شرح کامل از صحنه ها و بیان دقیق احساسات و توضییح کامل جزئیات یک رمان تخیلی و واقعی جذاب برای مخاطب خلق کند .

یکی از نکات مثبت کتاب این است که وقایع و رخداد ها با جزئیات کامل از زبان شخصیت های اصلی داستان روایت شده است و مخاطب می تواند در ذهن خود تصور کند .

" بخشی از داستان "

سیگاری از توی جیبم بیرون می آورم و روشن می کنم . دکتر از کشوی میزش یک زیر سیگاری بر می دارد  و می آید جلوی من ، روی مبل می نشیند .

- ببین آقای دامغانی ، من خیلی زودتر از این ها می خواستم با شما تماس بگیرم ؛ درست از روزی که آگهی مفقود شدن همسرتان را در روزنامه دیدم ، ولی آن موقع صلاح ندیدم در موقعیتی که قرار داشتید ، با توجه به نبود مینوخانم ، شرایط را بحرانی تر کنم ، اما حالا با خودم فکر کردم که اتفاقا شاید همین موضوع کمکی به پیدا شدن ایشان بکند . به همین دیلی با نشریه ای که آگهی داده بودید تماس گرفتم . خاکستر سیگار را توی زیر سیگاری می تکانم و بعد پک محکمی به سیگار می زنم .

دکتر پرونده ی توی دستش را روی میز می گذارد . قبول این موضوع برایم سخت است که در تمام این مدت ، دکتر خانوادگی ما موضوع به این مهمی را ازم مخفی کرده باشد .

- ببین آقای دامغانی ، همسر شما برای تست حاملگی آمده بود . شک داشت که حامله است یا نه  و من به صورت کاملا اتفاقی فهمیدم ایشان حامل ویروس HIV هستند...

تنم داغ می شود . می روم کنار پنجره و بازش می کنم . سیگار دستم را می سوزاند . کونه سیگار را پرت می کنم بیرون . بدون اینکه برگردم ، با صدای بلند می گویم :« شاهد ، بیرون...»

صفحه ی 44 و 45 .

جدول اطلاعات مقادیر
موضوع داستان های فارسی
مولف مهدی کفاش
انتشارات انتشارات کتاب جمکران
تعداد صفحات 218
شابک 9789649736464
وزن 180 گرم
جلد شومیز
شماره کتاب شناسی ملی 6108639
قطع رقعی
chat نظرات (0)
امتیاز
(0 امتیاز)
فعلا نظری از طرف مشتریان وجود ندارد.