7 روایت خصوصی از زندگی سید موسی صدر

7 روایت خصوصی از زندگی سید موسی صدر

28,000 تومان

کتاب 7 روایت خصوصی از زندگی سید موسی صدر به کوشش و مصاحبه ی حبیبه جعفریان با خانواده و یکی از دوستان خانوادگی سید موسی صدر است . در این کتاب در قالب هفت روایت از ملیحه صدر ، پری خانم همسر ایشان ، حورا صدر ، علی برادر ایشان ، خواهران ، فاطمه صدر عاملی خواهر زاده و ام غیاث دوست خانوادگی با ویژگی های اخلاقی رفتاری سید موسی صدر آشنا می شوید . 

تعداد:

آخرین موجودی

موضوع کتاب 7روایت خصوصی از زندگی سید موسی صدر نقل هفت روایت شیرین و تلخ از زبان خانواده و یکی از دوستان خانوادگی ایشان است .

سید موسی صدر روحانی برجسته ایرانی الاصل و ساکن لبنان و رییس گروه امل و شیعیان لبنان است که به دعوت لیبی در سال 57 به آنجا سفر کرد و ناپدید شد . سید موسی صدر  معروف به امام موسی صدر با اخلاق  حسنه و جذبه خود خیلی زود جایش را میان مردم لبنان و نه تنها شیعیان آنجا باز کرد . 

کتاب حاضر به کوشش حبیبه جعفریان و تدوین مصاحبه ایشان با افراد در 192 صفحه در قطع پالتویی در انتشارات سپید باوران به چاپ رسیده است .

« در همه ی دوره های زندگی اش همین طور بود ، نه اینکه وقتی لبنان می رفت این طور بشود . همیشه فکر های نو داشت و دنبالشان می کرد . عکسی از او نشان داده بودند به آیت الله خویی که " ببین این شاگرد نورچشمی ات با زن های بی حجاب نشست و برخاست دارد . " حالا آنجا لبنان بود و آن هم یک سخنرانی بود برای دانشجو ها و جوان ها . درباره ی مذهب بود اصلا ، در راه مذهب . ولی آدم ها بعضی وقت ها جلوتر از دماغشان را نمی توانند ببینند . همه را با میزان خودشان می سنجند . آقا موسی بابت اینها هزینه داد . چه وقتی ایران بود ،چه بعدها در لبنان . بابت اینکه جلوتر از زمانه بود و بابت اینکه آزاد بود . بی باکی می کرد در مقابل افکار عامه . آدمی بود که حرف نو زیاد داشت و هر حرف نوعی بحرانی با خودش دارد . " 

بخشی از مقدمه کتاب 7 روایت خصوصی 

 

جدول اطلاعات مقادیر
موضوع 7 روایت از زبان خانواده و آشنایان سید موسی صدر
مولف حبیبه جعفریان
انتشارات سپید باوران
تعداد صفحات 192
شابک 9786007746196
وزن 228
جلد شومیز
شماره کتاب شناسی ملی 3464908
قطع پالتویی
chat نظرات (0)
امتیاز
(0 امتیاز)
فعلا نظری از طرف مشتریان وجود ندارد.